Ship Simulator: Maritime Search and Rescue Full İndir Oyun indir

Oyun / 24 June 2013

Gemi simülatörü: Deniz arama ve kurtarma full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gemi Simülatörü: Denizcilik Arama ve Kurtarma - Sarı, diğerlerinin kurumaya döndüğü için yelken açtınız. Rüzgar Kuvveti 12. Kesiciler yay güvertesinde yendi, püskürtme köprü boyunca püskürtün. Yüksek ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Reality Twist GmbH

Publisher: rondomedia GmbH

sürüm tarihi: 1 Tem, 2014

tür: simülasyon, eylem

Yelkenleri diğerlerinin kurumaya döndüğü gibi ayarladınız. Rüzgar Kuvveti 12. Kesiciler yay güvertesinde yendi, püskürtme köprü boyunca püskürtün. Yüksek denizlerde: elementlerin tam kuvvetiyle karşı karşıya! Ve onları yönlendiriyorsun - Castaways arayışı içinde deniz arama ve kurtarma hizmetinin en güçlü kurtarma gemileri. Bir deniz kurtarıcısı olarak, hayatınızı hattına koyarsınız - başkalarının hayatını kurtarmak için!

Yangınları söndürün, zarar görmüş gemiler, doğrudan arama ve kurtarma işlemleri, Deniz Kurtarma Koordinasyon Merkezi ile sabit radyoda kalmak ve 20 farklı görevde hayat kurtarmak. Mürettebatınızla birlikte, deniz kurtarıcısının zor gündüz hayatını tanıdık ve yüksek denizleri biraz daha güvenli hale getireceksiniz.

Yani, Kuzey veya Baltık Denizi'ndeki geminizi ve konumunuzu seçin, radyonuzu açın ve hazır olun!

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Kurtarma: Kurtarma kruvazörleri Hermann Marwede ve Harro Koebke'yi fırtınalı denizlerde yönlendirin. Denizde sıkıntıdaki insanları kurtarmak için tekneleri dağıtın! İlgilendirme: Kurtarma kruvazörünün ustabaşı (Kaptanı) rolünü üstlenin ve birinci şahıs bakış açısıyla gemilerin etrafında dolaşın! Geminizi sayısız kamera açılarından, içeriden ve dışarıdan görüntüleyin! Absorbe: 30 ana ve destekleyici karaktere sahip, özenle dublajlı ve büyüleyici arka plan hikayeleri ile. Mürettebatınızı ve radyonuzu düzenli olarak deniz kurtarma koordinasyon merkezine tanımak. Geniş değişen: İki senaryo (Kuzey Denizi ve Baltık Denizi) çok çeşitli görevler sunmaktadır. Kurtarma: Kurtarma Gemileri! Batı enkazlarından su pompalayın! Açık denizlerde yangınları söndürün! Denizde sıkıntıdaki insanları kurtarın! Oyun, deniz kurtarma görevlerinin tüm yelpazesine sahiptir.

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8 İşlemci: AMD ® Athlon 64 x2, Intel ® Core2duo veya karşılaştırılabilir çift çekirdekli işlemci min. 2.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0c Shader 3.0 destekli uyumlu grafik kartı (min. 1 GB VRAM, 1.5 GB önerilir), AMD CrossFirex desteklenmiyor, AMD Radeon HD3870 / NVIDIA GeForce 8800gt veya daha iyisi (AMD HD5870 / NVIDIA GEFORCE GTX470 önerilir) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2700 MB Mevcut alan Ses kartı: ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
19
TELİF HAKKI İHLALİ