Shrouded in Sanity Full İndir (v1.9) Oyun indir

Oyun / 01 July 2016

Skautfold: SANITY full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. SKAUTFOLD: SANITY'DA KENDİ - Şiddetli sakinlerin yanıtlarını ararken, mülkün sırlarını keşfedin. Garip ve şoförsüz bir delilik tuttu ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Steve Gal

Publisher: Pugware

sürüm tarihi: 27 May, 2016

tür: eylem, macera, rpg, korku

Resident Evil 1, Koyu Ruhlar ve Ebedi Karanlıktan ilham alan bir hayatta kalma korku oyunu.

1897 Angelik İmparatorluğu'nun Britannia'nın alternatif tarihsel ortamında yer alan sözleşmeniz, Berelai Manor'u saran doğal sisin kaynağını ortadan kaldırmanızı emreder.

Şiddetli sakinler arasında cevapları ararken, mülkün sırlarını keşfedin.

Garip ve kova dolu bir delilik, salonları dolaşan görevlileri ele aldı ve görüşlerine saldıracaklar, çünkü delilikleri kozmik önemsizlik konusunda daha derin bir anlayışa dayanır.

çıldırtıcı korkuları kovmak, IAITO kamışı ve Waltham A9 el Canon size yardımcı olacaktır. Yaralanmalarınızı düzeltmek için Vitae Concoctions'ınız iyileşme sunacaktır.

Dikkat edin, ne olursa olsun, olağanüstü olaylar ne olursa olsun, akıl sağlığınız bu aç tüketim sisinde gerçekleşen gerçek olarak test edilecektir.

Skautfold oyun serisinin ilk kısmı.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512MB RAM DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek Notlar: Oyun, entegre video cipsleri nedeniyle dizüstü bilgisayarlarda güvenilir olmayan performans üretir, bir ev bilgisayarı önerilir. Ekran yetenekli monitör gereklidir.

Önerilen: Ek notlar: Oyun, entegre video cipsi nedeniyle dizüstü bilgisayarlarda güvenilmez performans üretir, bir ev bilgisayarı önerilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
16
TELİF HAKKI İHLALİ