Shrug Island – The Meeting Full İndir Oyun indir

Shrug Island - Toplantı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Shrug Island - Toplantı - Shrug Island, sıcak bir vistful macera, eğlenceli bir müzik, gizem ve doğanın danslarına açık bir kapıdır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: minik kırmızı deve

Publisher: Tiny Red Camel

sürüm tarihi: 9 May, 2018

tür: macera, nokta ve amp; Tıkla, bulmaca

Shrug Island - Toplantı, sıcak bir kısa macera, eğlenceli bir müzik, gizem ve doğanın dansları kutlamalarına açık bir kapıdır.

, küçük bir müzik ve doğa sevenler ekibi tarafından hazırlanan türlerin kişisel bir füzyonunda. Ve güzel çizilmiş sanat ve ses makinelerine sahip, umut, arkadaşlık ve gizli geçmişleri yeniden bağlama ile ilgili bir oyundur.

Adanın bakiyesinin bekleyicisi, yetkilerini kaybediyor ve yardım çağrısında bulunuyor. İki ayrılmış shrug arkadaşıyla, Li ve Shri ile bir maceraya davetlisiniz, bir sezondan uzak durdukları şekil değiştiren müzikal manzarayı keşfederken aramasını aldılar. Araziyi müzik çalarak veya unutulan dünyanın gizli bir katmanını açığa çıkarmak için güçlerini kullanmak, birbirlerine doğru yolculuklarında yardımınıza ihtiyaçları var.

Gidin ve hareketli adalarındaki silkmelerle bir veya iki saat geçirin. Çılgınlaştırıcı kayalıkların ve geçmişin bulmacalarının çözülme bilmeceleri, gevrek yengeçlerin, deniz yosunu süpürülmeleri, balık uçuşları ve omuz silkme zamanının gittiği zamanını bekliyor.

Shrug Island - Toplantı, bir saatte bir hedef odaklı macera oyuncusu tarafından oynanabilir. Wanderers daha yavaş bir yol alabilir ve adanın etrafındaki değişen mevsimleri keşfedebilir.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2.3 GHz Çift İşlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: 256 MB Video Bellek, DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: fare önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
77
TELİF HAKKI İHLALİ