Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth Full İndir (ALL DLC) Oyun indir

Sid Meier'in Medeniyeti®: Beyond Earth ™ Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sid Meier'in medeniyeti: Dünyanın ötesinde, ödüllü medeniyet serisine yeni bir bilim kurgu-temalı giriş. Bir seferin bir parçası olarak, dünyanın ötesinde bir ev bulmak için gönderilir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: firaxis oyunları, aspyr (Mac), aspyr (Linux)

Publisher: 2k, aspyr (Mac), Aspyr (Linux)

sürüm tarihi: 23 Ekim, 2014

Tür: Strateji, Sci-Fi, Dönüş tabanlı, Macera, Simülasyon, Eylem

Sid Meier'in medeniyeti: Dünyanın ötesinde, ödüllü medeniyet serisine yeni bir bilim kurgu - temalı bir giriş. Gelecekte yer alan küresel etkinlikler, modern bir toplumun, yeni bir dünya düzeni ve insanlık için belirsiz bir geleceğin çöküşüne yol açan dünyayı istikrarsızlaştırdı. İnsan ırkının iyileşmesi için mücadele ettiği gibi, yeniden gelişmiş ülkeler, insanlık için yeni bir başlangıç ​​yapmak için kaynaklarını derin uzay seyahatine odaklar.

Bir keşifin bir parçası olarak Dünya'nın ötesinde bir ev bulmak için gönderilen bir sonraki bölümü, insanları yeni bir sınır haline getirirken ve uzayda yeni bir medeniyet yaratırken bir sonraki bölümü yazacaksınız. Yabancı bir gezegeni keşfedin ve sömürgelendirin, yeni teknolojileri araştırın, güçlü orduları A.Ş., inanılmaz harikalar oluşturun ve yeni dünyanızın yüzünü şekillendirin. Yolculuğunuza başlarken kritik kararlar vermeniz gerekir. Sponsor seçiminizden ve koloninizin makyajından, medeniyetinizi seçtiğiniz nihai yola, her karar yeni olanakları açar.

Özellikler

Macerayı tohumlayın: Her biri kendi lideri ve benzersiz oyun avantajları olan sekiz farklı keşif sponsorundan birini seçerek kültürel kimliğinizi oluşturun. SPACECRAFT, CARGO & AMP; Kolonistler, yeni gezegene vardığınızda başlangıç ​​koşullarını doğrudan tohumlayan bir dizi seçenek aracılığıyla.

Bir Yabancı Dünyayı Kolonize Et: Yeni bir gezegenin tehlikelerini ve faydalarını, tehlikeli arazilerle dolu, mistik kaynaklar ve düşmanca yaşam biçimleri dünyanın aksine keşfedin. Outposts, eski yabancı yabancı kalıntıları, yeni yaşam biçimlerini yerine getirir, gelişen şehirler geliştirir ve insanlarınız için refah oluşturmak için ticaret rotaları kurar.

Teknoloji Web: Belirsiz bir geleceğe ilerlemenin ilerlemesini yansıtmak için, teknoloji ilerlemesi insanlığın gelişimini etkileyen bir dizi doğrusal olmayan seçenekle gerçekleşir. Teknoloji Web, her biri farklı bir zafer durumu olan üç geniş tema etrafında düzenlenir.

Minimum: OS: Windows® Vista SP2 / Windows® 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya AMD Athlon X2 64 2.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: 256 MB ATI HD3650 veya daha iyi, 256 MB NVIDIA 8800 GT veya daha iyi veya Intel HD 3000 veya daha iyi entegre grafikler DirectX: Sürüm 11 Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Ek Notlar: Diğer Gereksinimler: İlk kurulum, buharlı kimlik doğrulaması için bir defalık internet bağlantısı gerektirir; Gerekli yazılım kurulumları (oyuna dahil), Steam İstemcisi, Microsoft Visual C ++ 2012 Çalışma Zamanı Kütüphaneleri ve Microsoft DirectX'i içerir.

Önerilen: OS: Windows® Vista SP2 / Windows® 7 İşlemci: 1.8 GHz Quad Core CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: AMD HD5000 serisi veya daha iyisi (veya manto desteği için ATI R9 serisi), NVIDIA GT400 serisi veya daha iyi veya Intel Ivybridge veya daha iyi entegre grafikler DirectX: Sürüm 11 Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Ek Notlar: DirectX: DirectX sürüm 11 veya manto (desteklenen video kartı ile)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
99
TELİF HAKKI İHLALİ