Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition Full İndir Oyun indir

Sid Meier'ın Medeniyeti® IV full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sid Meier'in Medeniyeti® IV - 6 milyondan fazla birimden fazla satıldı ve hayranlardan gelen benzeri görülmemiş kritik beğeni topluyor ve dünya çapında basın, SID Meier'in medeniyeti .... olarak kabul ediliyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: firaxis oyunları

Publisher: 2k

sürüm tarihi: 25 Eki, 2005

tür: strateji, dönüş tabanlı, simülasyon

6 milyondan fazla birimin üzerinde satılan ve hayranlardan gelen benzeri görülmemiş kritik beğeni topluyor ve dünyadaki basın, SID Meier'in medeniyeti, tüm zamanların en büyük PC oyunu franchise'lardan biri olarak kabul edilmektedir. Şimdi, Sid Meier ve Firaxis Oyunları, bu inanılmaz eğlenceli ve bağımlılık yapan oyunu yeni yüksekliklere, medeniyetinizi yönetme ve kazanma, yeni araçlar, yeni araçlar, tüm yeni araçlar, tüm yeni araçlar, mod yetenekleri ve yoğun çok oyunculu modları ve seçenekleri kullanacak *. Medeniyet IV, oyun deneyimini yepyeni bir seviyeye yükseltecek güzel bir şekilde detaylı, yaşayan bir 3d dünyada olmadığı gibi yaşamaya gelecek. Medeniyet IV, 2005 yılının ilk on oyunlarından biri olan IV, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular için bir zorunluluktur!

* Mac sürümünün çevrimiçi çok oyuncusu artık desteklenmiyor.

Minimum: Windows 2000 / XP, 1.2GHz Intel Pentium 4 veya AMD Athlon İşlemcisi veya eşdeğeri, 256MB RAM, 64 MB ekran kartı W / Donanım T & Amp; L (GeForce 2 / Radeon 7500 veya daha iyi) DirectX7 Uyumlu Ses Kartı, 1.7GB ücretsiz sabit disk Uzay, DirectX9.0c (dahil)

Önerilen: Windows 2000 / XP, 1.8GHz Intel Pentium 4 veya AMD Athlon işlemcisi veya eşdeğeri / daha iyi, 512 MB RAM, 128 MB ekran kartı W / DirectX 8 Destek (Piksel ve Vertex Shader), DirectX7 Uyumlu Ses Kartı, 1.7GB ücretsiz sabit disk Uzay, DirectX9.0c (dahil)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
119
TELİF HAKKI İHLALİ