Sid Meier’s Civilization VI (v1.0.5.11 & ALL DLC) Full İndir Oyun indir

Sid Meier'in medeniyeti VI (v1.0.5.11 ve amp; tüm DLC) full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sid Meier'in medeniyeti VI - Medeniyet VI, dünyanızla etkileşime girmenin, haritadaki imparatorluğunuzu genişletmenin, kültürünüzü ilerletmesi ve tarihin karşısında rekabet etmeyi yeni yollar sunar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: firaxis oyunları, aspyr (Mac), aspyr (Linux)

Publisher: 2k, aspyr (Mac), Aspyr (Linux)

sürüm tarihi: 20 Eki 2016

tür: strateji, dönüş tabanlı, simülasyon, bina, yönetimi

Orijinal olarak efsanevi oyun tasarımcısı Sid Meier tarafından yaratılan medeniyet, zamanın testini durdurmak için bir imparatorluk inşa etmeye çalıştığınız sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Taş devriden bir medeniyet kurarak ve bir medeniyetin bilgi çağına yönlendirerek dünyanın cetvel olması. Savaşı, diplomasi yapmak, kültürünüzü ilerletmek ve dünyanın şimdiye kadar tanıdığı en büyük medeniyeti geliştirmeye çalışırken tarihin en büyük liderleriyle başa gidin.

Medeniyet VI, dünyanızla meşgul etmek için yeni yollar sunar: Şehirler şimdi haritada fiziksel olarak genişledikten sonra, teknoloji ve kültürde aktif araştırma yeni potansiyelin kilidini açar ve rekabet eden liderler, bir kişi için yarıştığınız tarihsel özelliklerine dayanarak kendi gündemlerini takip edecektir. oyunda zafer elde etmenin beş yolunun.

Genişletme imparatorlukları:

İmparatorluğunuzun marvellerini daha önce hiç olmadığı gibi haritanın karşısına yayılın. Her şehir çoklu fayanslara katılır, böylece yerel arazilerden tam olarak yararlanmak için şehirlerinizi özelleştirebilirsiniz.

Aktif araştırma:

Medeniyetinizi geçmişin ilerlemesini hızlandıran destekleri açın. Daha hızlı ilerlemek için, birimlerinizi aktif olarak keşfetmek, ortamınızı geliştirmek, geliştirmek ve yeni kültürleri keşfetmek için kullanın.

Dinamik diplomasi:

Diğer medeniyetler ile etkileşimler, Çatışmanın yaşamın bir gerçeği olduğu ilkel ilk etkileşimlerden, ilkel ilk etkileşimlerden, geç oyun ittifaklarına ve müzakerelerine kadar değişir.

Kombine kollar:

"Karo başına bir ünite" tasarımında genişleme, destek birimleri artık piyade ile tank desteği ya da yerleşimcilerle bir savaşçı gibi diğer birimlerle gömülebilir. Benzer birimler ayrıca güçlü "kolordu" birimleri oluşturmak için birleştirilebilir.

Geliştirilmiş çok oyunculu:

Geleneksel çok oyunculu modlara ek olarak, tüm bir oturumda kolayca tamamlanacak şekilde tasarlanmış çok çeşitli durumlarda arkadaşlarınızla işbirliği yapın ve rekabet edin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 × 64 / Windows 8.1 × 64 / Windows 10 × 64 İşlemci: Intel Core I3 2.5 GHz veya AMD Phenom II 2.6 GHz veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1 GB & Amp; AMD 5570 veya NVIDIA 450 veya Intel Entegre Grafikler 530 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 12 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses cihazı Ek notlar: İlk kurulum, buharlı kimlik doğrulaması için tek seferlik internet bağlantısı gerektirir; Gerekli yazılım kurulumları (oyuna dahil), Steam İstemcisi, Microsoft Visual C ++ 2012 ve 2015 Çalışma Zamanı Kütüphaneleri ve Microsoft DirectX'i içerir. Internet Bağlantısı ve Aktivasyon için gerekli Steam ™ abone sözleşmesinin kabulü. Detaylar için www.steampowered.com/AgrEement'e bakın.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 × 64 / Windows 8.1 × 64 / Windows 10 × 64 İşlemci: dördüncü nesil Intel Core i5 2.5 GHz veya AMD FX8350 4.0 GHz veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: 2GB ve AMP; AMD 7970 veya NVIDIA 770 veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 12 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses cihazı
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
96
TELİF HAKKI İHLALİ