Siegecraft Commander Full İndir Oyun indir

siegecraft komutanı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Siegecraft Komutanı - Nihai Kalesi ve HAVEY HAVOC'INI YAĞLAYIN, YAĞMANLARINIZDA YAĞMURANLARINIZI YAĞMURUMUZ!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Blowfish Studios

Publisher: Blowfish Studios

sürüm tarihi: 16 Oca, 2017

tür: strateji, eylem, rts, dönüş tabanlı

Gerçek zamanlı veya dönüş tabanlı strateji

Siegecraft Commander, gerçek zamanlı bir strateji (RTS) tek oyunculu kampanyayı sunarken, yüksek bahisli multiplayer maçları için hem sırayla hem de RTS seçeneklerini sunuyor!

Sıra tabanlı maçlarda, düşmanlarınızı geliştirmek için kulelerin, birimlerin ve duvarların konumunu planlayın, ardından saldırınızı başlatırken taktiksel olarak düşünün ve tam olarak hedefleyin! Gerçek zamanlı olarak, savaşı kazanabilecek ve tamamen bir saldırıya başlayabilen bir üs oluşturun. Her ikisi de, zengin bir taktiksel deneyim vermenin ince yollarında birleştirilmesi kolay stratejik unsurlar sunar!

Kontrol Web

Siegecraft Commander, her bir fraksiyonun, bir tutunum olarak bilinen diğer merkezi üssünü yok etmesi gereken iki taraflı savaşları barındırır. Oyuncular, mevcut yapılardan yeni kuleleri hedefleyerek ve başlatarak bir ağ oluşturarak, bir düşmanın kendi savunmalarını artırırken devam eder.

Dominos düşmesine izin verin

Bir kule tahrip olduğunda, herhangi bir soyundan yapısı, Domino gibi düşüş yaratmasına yardımcı olur. Kesin Amaç, TNT varilleri, küme mayınları ve yer birimlerinde küme mayınları ve diğer mermileri ve karşılıklı yapılara başlarken hayati öneme sahiptir; İyi yerleştirilmiş bir atış, rakibin kulelerinin veya birimlerinin çoğunluğunu çıkarabilir!

Kule teknoloji ağaçları

Her kule belirgin bir avantaja sahiptir; Ballistas, BallistAs, hava bazlı birimlere karşı pasif savunucular olarak hareket ederken, bir kışla, düşman hattına giren ayak askerleri üretir. Her birimin artılarını ve eksilerini öğrenirken onları savaşır ve savaş sanatı ustalaşın!

iç içe geçmiş destinasyonların bir hikayesi

Freemoi şövalyelerinin hikayelerini ve kabile lizardiyalarından oynayın. Şövalyeler açgözlü hazine avcılarıdır ve lizardiyalar psikotik bir şaman tarafından yönetilir, ancak hikayeleri beklemeyeceğiniz yollarla bağlanır. Siegecraft'ın ortaçağ dünyasının sırlarını öğrenin ve içeri giren gerçek kötülüğü ortaya çıkarın!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 3.0) Yetenekleri Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ