Signal Ops Full İndir Oyun indir

Sinyal ops full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sinyal Ops - Selamlar Memur-Cadet O249, Teste girmeye hazır mısınız? Eğer layık görülürse, 7 ° C'nin gölgeli salonlarında bir memur olarak atanacaksınız. Olacaksın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Space Bullet Dynamics Corporation

Publisher: Space Bullet Dynamics Corporation

sürüm tarihi: 2 Nis, 2013

tür: strateji, eylem

Selamlar Memuru-Cadet O249,

Teste girmeye hazır mısın? Eğer layık görülürse, 7 ° C'nin gölgeli salonlarında bir memur olarak atanacaksınız. Cesur casusluk görevlerinde, deliller, sırları çalma, suikastça, hedefleri çalma ve karanlık babanın zaferi için sabotaj yaparak cüretkar casusluk görevlerinde bir kadroya uzaktan yönlendireceksiniz. Sıralamayı nişansızca takip etmek için yeterli inancınız var mı?

senin gerçekten karanlıkta,

Sinyal OPS, birinci şahıs bakış açısıyla oynanır, ancak bir görev çalarken, her biri kendi birinci şahıs görünümüne sahip birden fazla ajanı eşzamanlı olarak kontrol eder. Anahtar alanlara göz kulak olmak, hedeflerinizi tamamlamak için stratejileri formüle etmek ve bir seferde birden fazla yerde olmasını gerektiren bulmacaları çözmek için birden fazla görünümden yararlanmanız gerekir. SHODDY ekipmanları ve size sağlanan şüpheli eğitimli ajanlar ile, alabileceğiniz tüm avantajlara ihtiyacınız olacak.

Sinyal OPS, taktiksel bir atıcı, gizli, strateji ve bulmaca çözme unsurlarını karıştırır. Kadro'nuz, benzersiz yetenek ve ekipman içeren altı ajandan seçerek her görevi özelleştirilebilir. Bazı ajanlar sinsi oyunlara yöneliktir ve diğerleri daha fazla savaş yönelimlidir. Genelde kendinizi hem gizli hem de savaşın bir karışımını kullanarak bulacaksınız ve bu da misyona bağlı olarak da değişebilir.

Sinyal ops'teki bir çok unsur, kendilerine bir hardcore, eski okula hitap eder. Örneğin: Haritanızı açık seviyelerde planlamak için genellikle haritanızı kullanmanız gerekir ve sağlık sihirli bir şekilde yenilenmez. Endişelenmeyin, ajanlar bir düzine. Hala canlı bir ajan var olduğu sürece, kahvaltı için çok fazla liderlik eden şanssız olanları değiştirmek için takviyelerde arayabilirsiniz.

Radyo, Sinyal OPS'deki sinyalin geldiği yerdir. Ajanlarınızı alanında komuta eden üsse rahatça geri oturduğunuzdan, onlarla temas kurmak için radyo ekipmanını yerleştirmeniz gerekir.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz, AMD Athlon II X2 2.8 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD 3000 (İkili Kanal Ram önerilir), GeForce 8600 GT, 512MB Video Bellek ile Radeon HD 3650 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core I5 ​​veya daha iyisi Bellek: 3 GB RAM Grafikler: GeForce GTS 250, Radeon HD 4850 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
49
TELİF HAKKI İHLALİ