Signal to Noise Full İndir (v1.02) Oyun indir

Oyun / 07 December 2015

Gürültüden Sinyal full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gürültüye sinyal, klasik ilham verici bir müzik odaklı demiryolu atıcısıdır. Yeni nesil müzik odaklı oyunlara hoş geldiniz ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: solanimus inc.

Publisher: Solanimus Inc.

sürüm tarihi: 20 Kas, 2015

tür: eylem

Gürültüye sinyal müzik odaklı bir aksiyon oyunudur. Ancak, bu, tipik bir ritim oyunu olduğu anlamına gelmez. Şimdiye kadar yapılmış en büyük klasik oyunlardan bazılarından ilham alarak, ilk oktan bir hardcore raylı shooter ve her şeyden önce, bu yüzden oynadığınız herhangi bir müziğin önünde kendisini gözlerinizin önünde inşa eder.

Daha önce herhangi bir müzik odaklı oyundan daha fazla ses bileşenini analiz etme, seçtiğiniz pistinizin dinamikleri, perdesini ve temposuna bağlı olarak, bir araya gelen dinamik, pitch ve tempoya göre bir araya getirin, cümleyi yorumlayan ve anında deneyiminizi hazırlamak. Düşmanlar, güçlendirmeler ve arenaların kendileri her yeni bir ayar oynadığınızda farklı davranıyorlar. Oyun, herhangi bir ses dosyasını veya çalma listesini destekler ve hatta canlı müzik olaylarında bile oynatılabilir.

Tutkulu Klasik Oyuncular tarafından tasarlanan bu oyun, klasik arcade oyunlarında hangi noktaya basma ve rekabetçi yüksek puanlar oynamasının en güçlü odak noktası olabilecekleri, bu yüzden stratejik olarak derin ve tatmin edici. Bu tür bir oyun türünün bağımsız oyunlarda başka bir yerde rakipsiz bir şekilde anlaşılması ile, oyun için sinyalin, oyun için en büyük anlayışa sahip olan oyuncular için tasarlanmıştır ve lider tabloların üstüne çıkacak en iyi beceri. Hala bile, rekabetçi oyun ve mekaniğin derinliği tasarımın büyük bir odağıyken, oyun müzik ve video oyunlarını seven herkes için eğlenceli!

Yeni nesil müzik odaklı ve hardcore arcade oyununa hoş geldiniz.

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: Intel / AMD 2.0GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA / AMD 512MB Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 8 İşlemci: Intel Core I7, AMD - 3.0 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA, AMD - GDDR5 2GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
17
TELİF HAKKI İHLALİ