Silent Hill Homecoming Full İndir Oyun indir

Silent Hill Homecoming PC oyunu full ücretsiz indir direk indir ve torrent kırılmış durumda. Silent Hill HomeComing, bazı muhteşem özel efektlere sahip, güvenli, hikaye, hikaye.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: macera, korku, hayatta kalma

Silent Hill HomeComing, Çift Helix oyunları tarafından geliştirilmiştir ve Konami Digital Entertainment, Inc., Konami Digital Entertainement GmbH tarafından geliştirilmiştir. 6 Kas 2008'de piyasaya sürüldü.

Silent Hill: HomeComing, Çift Helix Oyunları tarafından geliştirilen Silent Hill Survival Horror Video Oyun Serisi'ndeki altıncı taksittir. Oyun 11 Temmuz 2007 tarihinde Konami tarafından E3 basın toplantısında ilan edildi ve aslında Silent Hill V başlıklıydı. Dağınıklıktaki kasaba ve küçük kardeşi kayıp. Küçük erkek kardeşini bulmak için aramaya devam ederken, Sessiz Hill'in kültü hakkında daha fazla şey keşfeder - kasabanın tarihi ve geçmişinin kendi geçmişi. Oyun 30 Eylül 2008'de Kuzey Amerika'da yayınlandı. PlayStation 3 ve Xbox 360 ve Microsoft Windows versiyonu, 6 Kasım 2008 tarihinde, valfin buhar dijital içerik dağıtım hizmeti boyunca 6 Kasım 2008'de Kuzey, Orta ve Güney Amerika için piyasaya sürüldü. Tüm sürümler, 27 Şubat 2009'da bir perakende Microsoft Windows sürümü de dahil olmak üzere Avrupa'da aynı anda yayımlanmıştır. Japonca sürümü iptal edildi.

Bilgi bulunamadı
İndirme Linkleri

alternatif


megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
80
TELİF HAKKI İHLALİ