Silent Hunter III Full İndir Oyun indir

Oyun / 08 August 2013

Silent Hunter® III full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. SILENT HUNTER® III - Denizaltı Simülasyonları Kralı, her zamankinden daha çok yeni bir 3D motor, yeni ekip komuta özellikleri ve daha gerçekçi bir İkinci Dünya Savaşı Naval eylemiyle döner. ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ubisoft

Publisher: ubisoft

Çıkış tarihi: 15 Mar, 2005

tür: simülasyon, açık dünya, eylem

Denizaltı simülasyonlarının kralı, her zamankinden daha önce olduğundan daha yeni bir 3D motor, yeni ekip komuta özellikleri ve daha gerçekçi İkinci Dünya Savaşı Naval eylemiyle döner. Film benzeri grafikler ve basit, gerginlik dolu oyun, bu gerçekçilik fanatiği ve gündelik oyuncunun için mükemmel bir oyun haline getirin.

Gerçekçi ve sürükleyici ortam: Süse dolu atmosfer, gerçekçi 3D su modellemesi, gün / gece döngüsü ve tarihsel olarak doğru alt, gemiler ve uçakları içerir. Detaylı U-Tekne iç mekanları, değişen hava etkileri ve ilgi çekici ses, İkinci Dünya Savaşı denizaltı savaşında nihaidir.

Ölümcül bir U-Tekne ve Silah dizisi: Oynanabilir U Tekneleri, Tip II, VII, IX ve XXI denizaltılarını içerir. Müttefik konvoylara ve savaş gemilerine karşı nişan alın. İkinci Dünya Savaşı'nın büyük denizaltı savaşlarını yeniden oluşturmada, oyuncular sadece tehdit edici eskort gemilerinin, yangını ölümcül torpillerin ya da yüzeyi yangını ve pound düşmanlarının güverte tabancası ile birlikte saklanacaklar.

Dinamik Kampanya: Kendi gerçekçi deniz savaş hikayenizi oluşturun. Askeri kariyeriniz, kodlu olmayan ve doğrusal olmayan bir İkinci Dünya Savaşı kampanyasındaki başarılı komut kararlarından etkilenecektir.

Tüm beceri seviyelerinin oyuncularına erişilebilir: Oyuncular, standart simülasyonlardan daha kolay olacak şekilde basitleştirilmiş bir öğrenme eğrisi yaşayacaktır. Temelleri öğrenmek için Deniz Akademisi Eğitimini kullanın. Çeşitli İkinci Dünya Savaşı savaş fanlarına hitap eden oyun için gerçekçilik ayarlarını özelleştirin.

Mürettebatınızı emredin: Mürettebat, her devriyenin sonuçlarına dayanarak emir alır ve gelişecektir.

Çok oyunculu kooperatif oyun: LAN üzerinden sekiz oyuncuya kadar.

OS: Windows 2000 / XP (yalnızca) İşlemci: Pentium® III 1.4 GHz veya AMD Athlon ™ 1.4 GHz (Pentium 4 2.0 GHz veya AMD Athlon 2.0 GHz önerilir) Bellek: 512 MB Grafikler: 64 MB (128 MB ekran kartı önerilir) (Bkz. Desteklenen Listeye *) DirectX sürümü: DirectX 9.0 Ses: Direct x 9.0 uyumlu PCI kartı Sabit Disk: 1.5 GB * Serbest bırakma sırasında desteklenen video kartları NVIDIA® GEFORCE ™ 3/4 / FX serisi (GeForce 4 MX desteklenmiyor) ATI® Radeon® 8500/9000 Aileleri veya bu yonga setlerinin yenierlaptop sürümleri çalışabilir, ancak desteklenmez. Bu yonga setleri şu anda bu oyunu çalıştıracak olanlardır.
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
20
TELİF HAKKI İHLALİ