Silverfall PC Full İndir Oyun indir

Silverfall PC oyunu full ücretsiz indir direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Silverfall PC kesin olarak kusurludur ancak aksiyon rpg hayranları için bazı tatmin edici unsurlara sahiptir.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, hack ve slash, rpg

Silverfall PC, Monte Cristo tarafından geliştirilmiştir ve Odak Home Interactive tarafından yayınlandı. 20 Mar 2007'de piyasaya sürüldü.

Glorious bir şehir olan Silverfall, teknolojinin ve doğanın kuvvetlerinin güçlü bir şekilde karşındığı Nelwë'nin fantastik krallığında yatıyor. Bu korkunç çatışmanın semptomları, fiziksel olarak ünlü siberbiolojik organik organikleri ve buhar odaklı otomatları yaşamak gibi tezahür etmeye başlamıştır.
Kahramanını bu dünyanın çukurlarından sürükleyip onu, hiçbir şeyin bakıcılığının düzeneğine karşı çıkabilecek güçlü bir şampiyon haline getirin. Teknolojik veya manevi yollarda gelişme özgürlüğü sizin elinizdedir ve yoldaşlarınızı akıllıca bir denge sağlamak ve çabalarınıza fayda sağlamak için akıllıca seçmelisiniz - ancak dikkatli olun, seçiminizdeki herhangi bir önyargı ya da etrafınızdaki büyüyen dünyayı yükseltecek .

Özellikler:

    CREATE & AMP; Kahramanızı (yüz, seks, cilt, saç ...) 4 Nelwë ırkından (İnsan, Elf, Goblin ve Amp; Troll) özelleştirin. Kahramanınız sınıf sınırları olmadan ve 130'dan fazla beceri ve amp ile ilerliyor; Sihri emrinde büyüler. Serbestçe çarpıcı ve büyük bir fantastik dünyayı keşfedin! Yüzer CloudWorks şehrinden, Blazis şehrinin volkanik manzarasına. Devrim niteliğinde ışık ve gölge efektleri, çevre ve amp için ayrıntıdan önce hiç görülmeyen gerçekçi bir fizik motoruyla birleşir; özel efektler. Çok oyunculu modda, bir LAN bağlantısı veya internette, kooperatif oyun veya PVP ile 8 oyuncuya kadar oynanabilir.

    Minimum:

      Windows® XP Intel Pentium 4 2.8 GHz veya AMD Athlon XP +2800 daha yüksek 512 MB RAM ATI Radeon 9800 256MB VRAM veya NVIDIA 6600 GT ile 256 MB VRAM veya daha iyi DirectX sürüm 9.0c uyumlu ses kartı DirectX® 9.0C Ağ arayüzü (sadece çok oyunculu oyunlar için) 10 GB Mevcut HD Boşluk Önerilen:
69
TELİF HAKKI İHLALİ