Sim Junta Full İndir (v1.2.3) Oyun indir

sim junta full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sim Junta - Kirli Politika Oyunu! Üçüncü dünyanın küçük ve fakir bir ülkesi olan Risuena'nın yeni diktatörünüz. Kanlı bir darbe ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Icehole Games

Publisher: strateji ilk önce

sürüm tarihi: 18 Ağu, 2015

tür: strateji, simülasyon

Sim Junta - Kirli Politika Oyunu!

Hoşgeldiniz efendim.

Üçüncü dünyanın küçük ve fakir bir ülkesi olan Risuena'nın yeni diktatörünüz. Kanlı bir darbeden sonra gücü ele geçirdiniz ve niyetleriniz, bu ülkeyi sökmek, parayı gizli İsviçre banka hesabınıza aktarmak, parayı gizli İsviçre banka hesabınıza aktarmak, hayatta kalmak ve servetinizin tadını çıkarmak için iktidarda kalmaktır.

Planınızdaki sorunlar, Risuena'nın toplumunun çeşitli partileri, Junta'nızda, gücü ele geçirmeye çalışan gerillalar, diktatörlüğünüzü destekleyen Amerikalıları, geri karşılığında ve bir sonraki erkeklerde bir şey beklemektedir. Sizden sonra, size ihanet etmek için bir şans bekleyen güç!

Sim Junta, 80'in 16 bit bilgisayarlarının retro bir oyun olarak geliştirilmiştir. Bu, acımasız ve şiddetli politikaların istatistiksel bir yönetim oyunudur, çünkü bir tema olarak diktatörlüğe sahip bir oyundur. Bu, komik ama çok derin bir strateji oyunudur.

Minimum: OS: Windows XP, Win 7, Win 8 Bellek: 1 GB RAM Depolama: 350 MB mevcut alan Ek notlar: Minimum 1366 × 768 ekran çözünürlüğü
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ