Simple Story – Alex Full İndir Oyun indir

Basit Hikaye - Alex Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Basit Hikaye - Alex - Alex, sıradan bir kaybeden hakkında kısa bir etkileşimli hikaye. Donuk bir yaşam, alkol ve sefalet dolu, ama onun ruhunda derin, her zaman olmak istedi.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Кико

Publisher: Кико

sürüm tarihi: 22 Mar, 2018

tür: macera, gündelik

Merhaba, arkadaşlarım! Bu benim ilk oyum. Neden RPG Makinesinde Yaparım? Çünkü ben bir programcı değilim, ne bir sanatçı değil, bu yüzden mütevazı fikrimde bu oyun yapıcısı ilk oyun için idealdir. Epic RPG yapmak gerekli değildir, o zaman sıradan bir insan hakkında basit bir hikaye yapabilirsiniz.

"Basit Hikaye - Alex" - adını tahmin edebileceğiniz gibi, Alex sıradan alkollü hakkında basit bir hikaye. Sıkıcı bir hayat yaşıyor, ama farklı bir dünyada ve boyutta bir kahraman olmayı hayal ediyor. Bir gün, evinden ayrıldığında Alex gizemli bir tapınakta ışınlanıyor. O uyuyor mu? Yoksa hayalleri gerçek oldu mu? Ya da belki tamamen farklı bir şey oldu mu? Bir cevap bulmalısın.

Oyun Özellikleri:

Anahtar fetürleri: Kısa oyun uzunluğu. Oyunu yarım saat kadar tamamlayabilirsiniz, çünkü bence böyle bir hikaye yapmak için hiçbir sebep yok. Yedek bir saatin var mı? O zaman bu oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Karmaşık hikaye. Oyun sırasında, oyunun sonuna kadar gerçekte neler olduğunu anlamayacaksınız. Hikaye kısmen gerçek olaylara dayanır. Alex görünümü ve hikayenin daha büyük yarısı, hayatıma dayanarak. Paskalya yumurtaları. Dikkatlice görünürseniz, bu oyunda birkaç Paskalya yumurtaları bulmalısınız. Bu oyunda bir savaş yok, ne de sıradan JRPG'nin başka özellikleri de yok. Yazar tarafından dikkatlice yazılmış doğrusal bir hikayedir. Standart sanat. Sadece Standart Sanat kullanmaya karar verdim ve grafiğin yerine hikayeye odaklanmaya çalıştım. Tüm çevreleyen eşyaları kullanma imkanı. Aslında oyun hikayesini tam olarak anlamak için sadece bir olasılık değil, gerekli bir adım.

Minimum: OS: Microsoft Windows (32-bit / 64-bit) İşlemci: Intel Pentium III 800 MHz Bellek: 512 MB RAM Depolama: 700 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectSound uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
47
TELİF HAKKI İHLALİ