SimpleRockets Full İndir Oyun indir

Oyun / 18 January 2013

Simplerockets full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Simplerockets - Steam üzerinde ilk oyunumu serbest bırakmak için heyecanlıyım! SimplerOnetkets, mobil için 2013 yılında piyasaya sürüldü ve PC ve Mac için hazırlanmak için bir ton çalışma koydum. O ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jundroo, LLC

Publisher: Jundroo, LLC

sürüm tarihi: 3 Haz 2015

Tür: Simülasyon

Oluştur

Roket oluşturmak için parçaları birbirine bağlayın. Çeşitli roket motorları, yakıt depoları ve diğer gizmolar arasından seçim yapabilirsiniz. Powered jantlar ile rovers bile inşa edebilirsiniz.

Keşfedin

istediğiniz gezegenden patlatın. Venüs'in yoğun atmosferinde uçabilir veya cıva bölgesinin düşük ağırlığından yararlanabilirsiniz. Güneşin etrafında kırbaçlayın ve güneş sisteminin uzak ulaşmalarına kendinizi fırlatın.

zorluklar

Birkaç zorluklar oyuna inşa edilmiştir, böylece gerçek roket bilimini öğrenirken eğlenebilirsiniz. En az miktarda yakıtla yörüngeyle kendinize meydan okuyun, ayın üzerindeki arsa ve çok daha fazlası.

Kalıcı Sandbox

Uzay istasyonları, ay bazları, yakıt ikmali istasyonları ve daha fazlasını birden fazla lansman için destekleyin. Sandbox'ınızı istediğiniz zaman kaydedin veya yükleyin ve arkadaşlarınızla paylaşın.

roket bilimi

Kepler, 400 yıl önce denklemleri yazdı ve SimplerOketkets bu denklemleri son derece gerçekçi yörünge fiziğini modellemek için kullanıyor. Oyuncular, güneş sistemini keşfederken bir patlama yaparken roket bilimi ve astrodinamik hakkında bilgi edinecekler.

Minimum: OS: Windows Vista (32 veya 64 bit) İşlemci: Intel Core 2 Bellek: 1 GB RAM Grafikler: SM2 128MB VRAM Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ