Singularity: Tactics Arena Full İndir (v1.02) Oyun indir

Tekillik: Taktikler Arena full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Tekillik: Taktikler Arena - Taktikleri Arena, SCP Vakfı, Final Fantasy Taktikleri ve D & Amp; D 5E'den ilham alan anlatı odaklı bir RPG'dir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Eternity LLC Hafızası

Publisher: e sonnity LLC Hafıon

sürüm tarihi: 17 Aralık, 2019

Tür: RPG, SCI-Fi, dönüş tabanlı

Bir anlatı odaklı, arena tarzı rpg

tekilliğin deliliğini hayattavermek

Taktikler Arena, bir sonsuzluk hafızasının evreninde belirlenen anlatı tahrikli bir RPG'dir. Tekillik dileğinin olaylarından hemen sonra gerçekleşen oyuncu, oyuncunun Synder Corporation'da yetenekli ve yetenekli bir genç programcı olan Eloise Fleming'in kontrolünü üstleniyor. Diğer üç esir ile yabancı bir hücreye uyanmak, eloise ve yeni arkadaşları arenada yollarıyla savaşmak zorunda kalacaklar.

Taktikler Arena, karakter binası ve yağmuru çevresinde tasarlanmış bir savaş ağırlığıdır. Oyun uzunluğu oynatıcıya bağlı olarak değişebilir.

Fiyat taahhüdü

Ben kalite ve değerde, oyunculara taahhütte olduğuna inanıyorum. Hiçbir oyuncunun, özellikle dijital bir ürüne gelince, bir oyun için bekledikleri değeri almadıklarını hissetmemesi gerektiğine inanıyorum. Bir hobi devi olarak, kar elde etmek için hissedarlara bağlı değilim - oyun yapıyorum çünkü istiyorum. Ve oyunları serbest bırakıyorum çünkü başkalarının onlardan zevk almasını istiyorum. Bu, AAA oyun endüstrisinin unuttuğu daha geniş bir şeydir. DLC ve yağma kutuları ile her son yüzdüyü boşaltmak yerine, iyi bir fiyat için tam oyunlar oluşturuyorum.

Anahtar fetürleri: Hala karakter binasında ve savaşta derinlik sunarken öğrenmesi kolay olan sağlam bir RPG sistemi. Taktik sıra tabanlı, ızgara tabanlı savaş. Her biri, farklı becerilere erişim sağlayan 2 benzersiz alt sınıfa sahip dört ana sınıf. Oyuncuların gelgitini çok daha güçlü düşmanlara karşı çevirmesine yardımcı olabilecek bir sürü silah, zırh, eşya ve kaynaklar. Her biri kendi kendine özgü saldırıları, zayıf yönleri ve özel yetenekleri ile onlarca düşman tipi olan 20 Arena zemin. Yüzlerce diyalog satırı, bağlam, yaptığınız seçimlere bağlıdır. Teknolojik tekilliğin etrafında dönen kişisel bir hikaye. Çoklu sonlar. Hileleri!

Minimum: OS: Windows 98, XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: Intel Pentium III 800 MHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 1024 × 768 yüksek renkli + Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ