Sinless Full İndir Oyun indir

Oyun / 17 December 2015

Sinless + Ost full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sinless + OST - & amp; "Bilmeden önce, bir zamanlar 'özgürlük' olarak tanıdık, daha fazla bir şey olmadı ya da soluk ve uzak bir hafıza. & Amp; quot; Önerin ve gerçeği keşfedin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: MGP Studios

Publisher: Forever Entertainment S. a.

sürüm tarihi: 16 Aralık, 2015

tür: Macera, RPG, Visual Rover, Point & Amp; düğmesine tıklayın

Sinless, klasik bir nokta ve tıklamaların eşsiz bir kombinasyonudur ve bu tür referans ve ilham alan bir referans ve ilham alan bir görsel romanıdır. Özel, kurum içi tasarlanmış aydınlatma ve paralaks efektleri, özel bir müthiş film müziği ve orijinal hikayesi ile birlikte, konaklamanızın tadını çıkaracağınızı umuyoruz!

Omni-Care onaylı şehre hoş geldiniz. Dünyanın bir sonuna geldiğini ve yeni bir düzenin devraldığını bildiğimiz gibi. Yaşam görünüşte mükemmel, neredeyse ütopik bir toplumda insanların tüm günlerini "limanlar" aracılığıyla önceden planlamaları gerekir - zorunlu sibernetik implantlar. Liman üreticilerinin yanı sıra, hükümetlerin ve suçun yerini alan büyük ticari kuruluşlar pratik olarak yoktur. Siz bu heyecan verici cyberpunk hikayesinin kahramanısınız, sadece çok katmanlı şehrin gerçek doğasını ortaya çıkaran en beklenmedik şekilde ortaya çıkması için düzenli bir gün başlamak üzere.

Anahtar fetürleri: Benzersiz, dikkatlice planlanmış bir hikaye ve lore: Yol boyunca zamanında öğreneceğiniz ve çözeceğiniz belirli kurallar, yasalar, gümrük, lingo, sosyal ayrılma vb. Dünyasına atıldığınızı hatırlamak önemlidir. Old School Gameplay: Halka açıklığı yok. Oyuncuya özgürlük seçimini yapmak ve hikayeyi kendi hızlarında keşfetmek ve çözmek istedik, dolayısıyla günahlesin, hiçbir zaman tutarı yok. Bu nedenle birçok özellik ya da lore ile ilgili backstories / açıklamalar yüzünüze atılmaz. Bunun yerine, dünyada bir yerde, keşfedilmeyi bekliyorlar; Bir özellik, Paskalya yortusu yumurta / oyun referansı veya dünya haber etkinliği vb. Olun ama korku değil, isteğe bağlı ipuçları etkileşimli noktaları vurgulayarak elde edilemez. El ile hazırlanmış el: El yapımı animasyonlar, grafik, dokular ve diğer varlıkların binlerce karesi. Grafik ve film müziğinin istenen tonu oluşturmak için kendilerini tamamladığından, grafik ve film müziğinin tamamlayıcısının, lore ve hikayeye çok fazla çaba ve dikkat ettik.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2,0 GHz'de Intel veya AMD'den çift çekirdekli Grafikler: NVIDIA 320M veya daha yüksek veya Radeon 7000 veya daha yüksek veya Intel HD 3000 veya daha yüksek
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
27
TELİF HAKKI İHLALİ