Sir! I’d Like To Report A Bug! Full İndir (v1.0.3) Oyun indir

Oyun / 18 Ekim 2015

efendim! Bir hata bildirmek istiyorum! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bayım! Bir hata bildirmek istiyorum! - Bazı hataları büstü ve dünyayı en ortalama kahramanlarla kurtarın! Killer arabaları, lav zeminler ve biri ciddiye ♥♥♥♥♥♥ .... gibi engellerin üstesinden gelin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lord Puggington Games

Publisher: Lord Puggington Games

sürüm tarihi: 19 Eki, 2015

tür: eylem

Bazı yeni prototip teknolojisinin vidalığı giderildikten ve böceklerin dünyaya kaçmasına neden oluyor, sadece bir adam günü kurtarabilir.

Bu adam Reggie! Yeteneği olmayan ortalama, kanepe patates oyunları test cihazı neydi! Dünyanın etrafındaki dünyadaki yeni kurtarıcı girişimimize ve işten çıkarken, çalışma haftasında yavaşça kaçar.

Killer otomobilleri, lav zeminler ve biri ciddiye ♥♥♥♥♥♥ gibi engellerin üstesinden gelmek, Günlük gidişatın korkularını mücadele eder, ancak daha fazla yangın ve rastgele. Bunun eğlenceli, sevimli bir macera olduğunu düşünmeyin, dünyada öldüğünü istiyor! Ölüm! Ölüm! Ölüm!

Hala mücadeleye bağlı olduğunu düşünüyorum ve günü kurtarmaya yardımcı olabilir mi?

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Klasik Sert Nails 2D Platformer Oyunu Cidden, bu oyun zor. Seni öfkeli yapacak. Çok parlak piksel sanat, ne kadar güzel olduğuna bakın! Bir raving, Chip-Tune ilhamlı film müziği. Bu hacmi açın! Her seviye, dünyayı şişirerek böcek ordusu sayesinde benzersizdir! Jam, mizah ve referanslarla dolu Biraz daha fantezi için meydan okuma modu Tarihçedeki tek oyun, eski insanlara uçan, binaları zıplayan ve Eiffel 65'in "Mavi (Da Ba Dee)" dayalı bir seviye Senin için çok zor mu? İnce! Kontrol noktalarıyla yepyeni bir kolay modunuz var Klavye ve denetleyici desteği sayesinde daha duyarlı kontrol Oyun başarısında Birkaç penni için toplamak veya flog yapmak için ticaret kartları!

Minimum: OS: Windows XP, 7, 8, 10 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Bunu okuyorsanız, muhtemelen gitmek için iyisindir. DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 90 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ