Sixtieth Kilometer Full İndir Oyun indir

Oyun / 08 December 2015

Sixtieth kilometre full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sixtieth Kilometre - Trenle çalışacaksınız, ancak yolda garip şeyler olur: tren durur, pembe sis dışında görünür ve trenden çıkan adam ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: talentplace

Publisher: Kishmish Games

sürüm tarihi: 25 Ağu, 2016

tür: Visual room, çıplaklık, macera, gündelik, korku

Trenle çalışacaksınız, ancak yolda garip şeyler olur: tren durur, pembe sis dışında görünür ve trenden çıkan adam derhal ölür. Ana karakterler, neler olup bittiğinde herhangi bir ipucu olmadan trene kilitlendiği ortaya çıktı ...

Farklı durumlarda nasıl reaksiyona gireceğinizi seçin. Karakterlerle konuş. Eylemleriniz ve kararlarınız, etrafınızdaki hikayeyi değiştirecektir.

Eşsiz bir atmosfer, ani arsa, eylemlerinize bağlı olarak sizin için tutumu değişen karakterlerin twistsleri ve renkli karakterlerin rastları.

Google Play'de Android sürümünü de bulabilirsiniz.

Karakterler hakkında:

Nicolay, trenin bir sürücüsüdür. Sis başladığında, arkadaşı ve asistanı neler olup bittiğini ve boğulduğunu görmek için trenden çıkıyor. Nikolai, arkadaşının ölümüne çok üzüldü ve suçlu hissettirdi çünkü onu durdurmadı.

Nicolay trendeki liderliği ele geçirir ve yolcuları sakinleştirmeye çalışıyor. Her zaman herhangi bir durum için daha az çatışma kararı bulmaya çalışıyor.

Alexander Petrovich, trendeki en gizemli insanlardan biridir. İnsanların bir süre trenden çıkmasına yardımcı olan bazı gaz maskesi var. Alexander, durumu kontrol altına almaya ve müdahale etmeye çalışan bir peg almaya çalışıyor.

Marina, üniversiteye gidiş, üst düzey kursların sıradan bir öğrencisidir. Güzel bir nazik doğası var, ancak aynı anda çok girişim.

Eugeniy Konstantinovich, her yerde BOOZE kokusunu yayarak gerçekten hoş olmayan bir adamdır. Sadece doğru olanı olarak kendi fikrini alır ve hatalarını asla kabul etmiyor. Etrafında her şeye müdahale etmeye çalışıyorum.

Minimum: OS: XP, Vista, 8, 10 İşlemci: 1.5 GHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0C ile uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9.0C ile uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ