Skater XL Full İndir (v0.3.0b) Oyun indir

patenci XL full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Skater XL - Size Mobil için dünya çapında 1. Spor oyununu getiren insanlardan, Skater XL kaykay oyunlarında bir evrimdir. Eşsiz tahta kontrolü ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Easy Day Studios Pty Ltd

Publisher: Easy Day Studios Pty Ltd

sürüm tarihi: 19 Aralık, 2018

tür: simülasyon, eylem

Skatayı getiren insanlardan, Mobil için dünya çapında 1. Spor oyununa ulaşan Skater XL, kaykay oyunlarında bir evrimdir.

Efsanevi gerçek dünya paten lekelerini kaydırırken benzersiz tahta kontrolü ve yanıt verebilirliğini yaşayın. Püf noktaları istediğiniz şekilde, kartınızı ayaklarınızı hareket ettirdiğiniz şekilde çevirdiğiniz şekilde tarzayın. Kurulunuza daha önce hiç olmadığı gibi bağlanmış hissedin.

Stil ve kontrol: Yeni zemin kırma ve sezgisel kontrollerle, bir video oyunda kaykay, hiç daha otantik, sıvı ve duyarlı hissetmemişlerdir. Stil Hileler İstediğiniz şekilde ve her püf noktası yap ve kendinize aittir.

Efsanevi Noktalar: Erken erişimde öne çıkan LA adliyeci gibi gerçek dünya efsanevi paten lekelerini parçalayın.

Önemli: Bu oyun, oynamak için bir Xbox 360, bir, PS3 veya PS4 uyumlu bir denetleyici gerektirir. Klavye kontrolü yoktur. Aynı zamanda bir DirectX 11 veya üstü grafik kartı gerektirir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.5ghz çift çekirdekli i5 veya daha yüksek Bellek: 8 GB RAM Grafik: GTX 950 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: 60fps görmüyorsanız lütfen kalite ayarlarını bırakın. Bu oyun en iyi oynanan tereyağı pürüzsüz!

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 3.5Ghz Quad Core I5 ​​veya daha yüksek Bellek: 16 GB RAM Grafikler: GTX 960 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: Beta testinde bu özelliklerle ultra üzerinde 58-60 fps tutarındadır.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
86
TELİF HAKKI İHLALİ