Skelittle: A Giant Party!! Full İndir Oyun indir

Skelikittle: Dev bir parti !! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Skelittle: Dev bir parti !! - Birleştirin ve amp; amp; Bu çılgın parti oyunu ile evin funk-up! Günlük ortamınızı devasa hale getirmek için minik mesajcınızı seçin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bubble Studios

Publisher: Bubble Studios

sürüm tarihi: 28 Kas, 2019

tür: eylem, macera

Arkadaşlarla ve amp ile anında eğlenceli; aile!

Skelittle, arkadaşlarla ve amp ile eğlence için tasarlanmış aptalca, renkli bir parti oyunudur; aile.

Bir dizi 15 minibam bir dizide meydan okuyun ve Sandbox modunda kendi oyun seanslarınızı hazırlamak için nesnelerin kilidini açın!

Evinizi devasa bir oyun alanına çevirin!

Skelittles, tahıl kutularından kaçan küçük oyuncaklardır. Onlarla oynayın ve günlük ortamınızı devasa bir oyun alanına çevirin!

korkunç vakum robotundan kaç, aile köpeğinin nefis kibble'sini çalın ya da arkadaşlarınızı küvetinizin derin ucuna atın! Her minibin farklıdır ve kendi eğlenceli zorluklarına sahiptir.

Kendi inanılmaz oyunlarınızı oluşturun!

Ne kadar çok oynarsanız, Kum Kutusu modunda kullanılabilecek öğeleri daha fazla kullanılacak.

Anahtar fetürleri: Farklı oyun ve grafik ortamları olan 15 renkli ve aptalca mini oyunları. Kendi oyununuzu hazırlamak için kilidini açmak için 50+ öğe ile Sandbox modu! Tek ve çok oyunculu modlar (1-4 oyuncu): Bilgisayara karşı yalnız oynayın veya arkadaşlarınızı ve amp'unuzu davet edin; Crazy Couch oyun oturumu için size katılmak için aile. Kullanımı kolay: Oyun çocuklar için bile oynamak kolay olacak şekilde tasarlanmıştır! Günlük ortamınızı yeni bir ışıkta görmenizi sağlayan güzel ve renkli çizgi grafikler!

Minimum: OS: Windows 10 (64 bit veya 32 bit sürüm) İşlemci: Intel Core i3-4130 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel Grafik 4440 veya Eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Gamepads önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ