Sky Force Reloaded Full İndir Oyun indir

Sky Force Reloaded full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sky Force Reloaded, muhteşem görseller ve mükemmel bir oyunda paketlenmiş bir klasik çekim 'emzelemesidir. Flashy patlamalarının, güzel manzaraların ve tekli patronların tadını çıkarın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Infinite rüyalar

Publisher: Infinite Dreams

sürüm tarihi: 29 Kas, 2017

tür: eylem

ÇOK ÇOK ARIYORUM!

Sky Force Reloaded, modern görseller ve tasarım ile yakalanan klasik arcade vuruşunun up'larının ruhudur. Serideki yeni giriş, kaydırma atıcılarda sevdiğiniz her şeyle sizi eğlendirir. Etli patlamalar, yakma lazerleri, kolozal patronlar ve pilotun farklı uçakları.

Sky Force Reloaded, ortalama kaydırma atıcınız değil. Seni güzel ortamları ve yoğun etkileri ile çizecektir. Süper oyun mekaniği, ilerleme sistemi ve oyun içi koleksiyonlarla sizi tutacaktır. Bir zamanlar bittiğinde, daha fazlasını istemek için bırakacak. Neyse ki, ondan önce yapılacak çok şey var.

Yeni favori çekiminize hoş geldiniz. Sky Force Reloaded'e Hoşgeldiniz!

Anahtar fetürleri: Tamamlamak için zorlu misyonlarla 15 güzel ve sürükleyici aşamalar. Muhteşem ve korkutucu patronlar savaş, patlarken ve patladığınızda ağlarken gülün. Yeni zorluk modlarının kilidini açın, normalden kabusdan tüm yollar. Savaş alanından kayıp operatörleri kurtarmak için kendinizi tehlikeye atın. 9 farklı uçağı monte edin ve test edin. Benzersiz özellikleri ve oyun stili ile favorinizi seçin. Oyuna daha fazla derinlik eklemek için 30 zor bonus kartını avlayın. Bazıları kalıcı faydalar sağlayacak, bazıları ise yeteneklerini yalnızca geçici olarak artıracak. Silahlarınıza, kalkanlarınıza ve diğer ekipmanınıza yüzlerce yükseltme yükleyin. Uçağınızı bir uçan tank haline getirin. 8 yardımcı teknisyenin kilidini açmak için oyun içi hedefler. Özel yeteneklerinde size yardımcı olmak için bunlardan birini seçin.

Minimum: OS: Windows® Vista / 7/8/10 İşlemci: Çift Çekirdekli 2,4 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 8600gts veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek Notlar: Ekran Çözünürlüğü: 1280 x 720

Önerilen: OS: Windows® Vista / 7/8/10 İşlemci: Çift Çekirdekli 2,4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 750 veya Eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: Analog oyun denetleyicisi maksimum harika için önerilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ