Skylar & Plux: Adventure On Clover Island Full İndir Oyun indir

Skylar & AMP; PLUX: Yonca Adası Üzerinde Macera Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Skylar & Amp; PLUX: Yonca adasında macera - Skylar & amp; amp; PLUX: Yonca Adası'ndaki macera, gençliğimizin 3B platformlarına bir tutkulu bir saygıdır. Paketlenmiş bir aksiyona gidin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: sağ güzel oyunlar, kavrama dijital

Publisher: Grip Digital

sürüm tarihi: 19 May, 2017

tür: eylem, gündelik, macera, bulmaca

2001 gibi maceraya hazır mısın? Skylar & Amp; PLUX: Yonca Adası'ndaki macera, klasik oyun, oynak araçlar ve çocukluk maceralarımızı hatırlatan muhteşem, renkli bir dünyada belirlenen Lighender 3D platformcunun türünün tutkulu bir canlanmadır.

Aksiyon dolu bir maceraya gidin, güzel bir cennetten keşfetmenize ve yıkımdan kurtarmanıza yardımcı olacak araçları toplayın. Skylar Lynxe, çevik ve cesur bir kahramanım ve PLUX OWLSLEY, GÜVENLİ SICKICK, kötü niyetli bir CRT'nin yenilerini evlerini fethetmesini ve bir araziye dönüştürmesini önler.

Tropik plajları, volkanik mağaraları, karlı dağın tepelerini ve Clover Adası'nın acımasız çölünü geç. CRT'nin kölelerinin bir ordusu ile savaşın ve yeteneklerinizi genişleten güçlü yükseltme bulun. Özgürlük artırıcı jetpack ile adayı keşfedin ve şaşırtıcı zaman orb ile gizemli geçmişini ortaya çıkarın. CRT'nin taret botları size sorun mu yaşıyorsunuz? Füzelerini alın ve geri gönderin, gatling ateşlerini onlara karşı çevirin ve kölelerinin güçlü manyetik eldivenle uçmasını gönderin!

Anahtar fetürleri: Güçlü bir mekanik kol ve kalbinizin içeriğinize robotları kullanın! Jet paketi, manyetik eldiven ve zaman orb gibi gadget'larla hamlelerinizi genişletin! Yonca adasının her köşesini ve huysuzluğunu keşfedin ve yerlilerini CRT'nin hapis cezasından kurtarın!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel® Core ™ i5-2500 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 570 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: Windows uyumlu kart
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
72
TELİF HAKKI İHLALİ