Skyward Collapse Complete Edition Full İndir Oyun indir

Skyward Derecesi Serbest Download PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Skyward Derecesi - Nasıl Dengelenirsiniz - Ve Gerçekten Teşvik Etme - Her iki tarafın da ötesine izin vermeden hizipler arasındaki bir savaş? Tanrılar, yaratıklar ve ... üzerinde nasıl yönetirsiniz?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Arcen Games, LLC

Publisher: Arcen Games, LLC

sürüm tarihi: 23 May, 2013

tür: strateji, simülasyon, dönüş tabanlı

Nasıl dengelenirsiniz - ve gerçekten de cesaretlendirir - her iki tarafın da ötesine izin vermeden fraksiyonlar arasındaki bir savaş mı? Tanrılar, yaratıklar ve size itaat etmeyi reddeden erkekleri nasıl yönetirsiniz? Haydutlar ve mitolojiyi yırtmak için toplandığında köylerin manzarasını nasıl oluşturursunuz? Skyward Daralt, sizi yaratıcının rolüne yerleştirir ve bu sorunları kendi yolunuzla mücadele etmenizi sağlar. Size Modern Strateji Klasik AI Savaşı'nın geliştiricisi tarafından getirildi: Filo Komutanlığı, Arcen'in ikinci tam strateji unvanı eşit derecede benzersizdir (ancak öğrenmesi çok daha kolay): Dönüş tabanlı 4x stratejik bir tanrı oyunu.

Göreviniz, aydınlık kıtayı inşa etmek ve doldurmaktır. Yaratın - ancak hem Yunanca hem de İskandinav mitolojisinden tanrılar, yaratıklar ve eserler. Bunlarla birlikte kullandığınız güçtür: Heimdall'ın boynuzu, yüksek sesle ağlamak için herkesin açık havada bırakmasına neden olur. Göreviniz, her iki fraksiyonu da hayatta olana kadar yaşayan ve mücadele tutmaktır - ancak bu seslerden daha zordur. Haydut, taşkınlar, seri katiller, lonca grevleri ve vejetaryen ayakları gibi sıkıntılar gibi periyodik olarak açılıyor. Her oyun farklı bir şekilde oynanır ve sizin için depolarda yatan şeyin hayatta kalmak için güçlerinizin en çılgınlığına ihtiyacınız olacak.

Anahtar fetürleri: Ne hizip olmadığını kontrol ettiğiniz sıra tabanlı bir stratejik tanrı oyunu, ancak güç dengesini korumak için çaba gösteriyor. Kovanlar ve Savaş Yapın. Kurulu oyunu gibi yüzer kıta, etrafınızdaki kendisini inşa etmeye devam ediyor. Minionlarınızı (kısa) hayatlarının koşullarını kontrol ederek istediğinizi yapmaya ikna edin. Her biri eşsiz pasif yetenekleri ve üç aktif gücü olan her biri, canavarların yaşına geçerken hedeflerinizi daha da ilerletmenize yardımcı olur. Oyun oynatıcı profilinizi kazanın. Hepsinde On İki Unlockable Binalar! Sezgisel ve yararlı bir arayüzle eşleştirilmiş basit kontroller, bunu almak için kolay bir unvan haline getirin ... ancak strateji derinleşir. Birden fazla zorluk seviyesi, çivi ısırma zorluğuna kadar çok rahat bir oyun oynamanıza izin verir. Kazanmanın en iyi yolu yok!

Minimum: OS: Windows XP SP2 veya üstü İşlemci: 1.6ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Çözünürlük en az 720 piksel yüksek ve 1024px genişliğinde. Sabit Disk: 500 MB HD Boşluk
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
76
TELİF HAKKI İHLALİ