Slain! Full İndir Oyun indir

Slain: Cehennemden Geri Dön Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Slain: Cehennemden geri dönün. Bulmaca elemanları ve Gore Gorore ile ağır metal ilham verici bir arcade savaşı. Çarpıcı görseller ve en metalin eşliğinde gerçek eski okul oyunu ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Andrew Gilmour

Publisher: Digerati Dağıtım

sürüm tarihi: 24 Mar, 2016

tür: eylem, hack ve slash, korku

slain: cehennemden geri

Altı lanetli alemin altı ölümcül örtülerden kurtulmasını isteyen Gotik bir dünyada mahkum edilmiş bir kahraman olan Bathoryn'in kaderini kontrol ediyorsun.

Bu yanmış topraklar aracılığıyla yola çıkmalı, boğulma (ya da bazen azalan) bir kaleye çıkmadan önce korkunçlu piksel sanat düşmanları ile doludur.

Her etki alanının kalbinde, Bathoryn, güçlü bir düşmanla yüzleşecek - onu yen ve arayışı nihai kaderine devam ediyor. Başarısız olun ve şiddetle öleceksiniz - kurt adamları tarafından karıştırılarak, manşonlar tarafından parçalanan, büyük ağırlıklarla ezilmiş veya gizli bıçaklar tarafından parçalanmıştır. Ve başarısız olacaksın ...

Sladür'e erişmek için ustalaşılacak 3 ana alan vardır: cehennemden geri dönün.

- Her biri farklı düşman tiplerinde zayıflıkları sömüren 3 ölümcül elementli silah kullanmayı öğrenin. Her birinin farklı bir açılan, zamanlaması ve kullanımına sahiptir. Silahlar arasında hızlı geçiş yapmak zaferin yoludur!

Anahtar fetürleri: Zorlu 'temel' temelli yakın dövüş ve büyülü savaş 6 saat kemik kırma, metal yakıtlı mayhem ve amp; gor İblis ordularına karşı mücadelenizdeki 3 eşsiz silah arasından seçim yapın. Cult Victor Bryant tarafından Kelt Frost'un Curt Victor Bryant tarafından kaydedilen tam film müziği. m / Cunningly Gizli Sırlar (SHHH). Patron kavgaları, mini-patron dövüşleri, alt-patron dövüşleri ve amp; Makro-alt-mini-patron dövüşleri. Zahmetli tesviye yok, sıkıcı bir taşlama yok, wimpy işçiliği yok!

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7 veya 8 İşlemci: 1.5 GHz veya daha hızlı Bellek: 1 GB RAM Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
46
TELİF HAKKI İHLALİ