Slam Bolt Scrappers Full İndir Oyun indir

Slam Cıvata Scrappers Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Slam Cıvata Scrappers - Bu hızlı ve çılgınca mash-up'ta inşa ve kavga! Aldatıcı olarak savunurken Slam Cıvata City'deki en güçlü kuleleri inşa etmek için rakiplerinizi yarışın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Yangın hortumu oyunları

Publisher: fire hortum oyunları

sürüm tarihi: 14 Mar, 2013

tür: eylem, strateji

Bu hızlı ve çılgınca mash-up'ta inşa ve kavga! Aldatıcı sevimli baddies ve büyük epik patronlara karşı savunurken Slam Cıvata City'deki en güçlü kuleleri inşa etmek için rakiplerinizi yarışın. Kaydetmek için lazer, matkaplar, füzeler ve daha fazlasını vuran silahlar oluşturun. Dört oyunculu kooperatif kampanya modunda savaşın ya da daha fazla kavga etmek ve blok inşa etmek için başa gidin. Bu sürüm 5 yeni seviye ve iki yeni seviye ve iki yeni çok havalı kilitlenebilir karakter (Pazartesi gecesi mücadele ve Minecraft'dan Steve!)

SLAM COLT SCRAPPERS ÖZELLİKLERİ

Anahtar fetürleri: 4 oyuncuya kadar yerel kooperatif ve rekabetçi modlar Nasıl oynadığınızı büyük ölçüde değiştiren benzersiz ortamlara sahip 7 farklı seviye türü! Kilitlenebilir karakterler ve kıyafetler Harika büyük ekran eylem için tam büyük resim desteği. Patron seviyeleri ile birlikte tek oyuncu kampanyası!

Minimum: OS: Windows XP SP2

Önerilen: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
80
TELİF HAKKI İHLALİ