Slayaway Camp Full İndir (v1.8.4) Oyun indir

Oyun / 01 November 2016

Slayaway Kampı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Slayaway Camp - Skullface'i kontrol ettiğiniz bir katil puzzle oyunu olan bir psikopat kamp danışmanları başlık kampındaki kesim kamp danışmanlarına girdi. Sevimli bir voksel katilini kaydırın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Blue Wizard Digital

Publisher: Blue Wizard Digital

sürüm tarihi: 25 Eki, 2016

tür: bulmaca, korku, rahat, strateji

Bu oyun hakkında

Bir bağırsak patlaması terörünün yeni bir boyutunu tecrübe edin, kafatası yüzlü öldürme maimsinin, akıllı ağızlı, aşırı cinsiyetli, madde kötüye kullanan genç yetişkinlerle yolunu öldürür. Hiçbir kurban güvenli değildir ... hiçbir kanun uygulayıcı yeterince yasayı uygular ... ve hiçbir hayvan zarar görmez ... Yaz Korku Blockbuster Smash 1984'ün çarpması.

SlayAway Camp, SkullFace'i kontrol ettiğiniz bir katil puzzledir. Renkli voksel grafiklerinde tasvir edilen bu sevimli katil, bloklu mağdurlarını keserek, ezici ve delik gösteren izometrik puzzle seviyelerinin etrafında slayurlar. Aynı zamanda seksenlerin çöp korkusu için kanlı bir haraç olarak gerçekleşen şeytani bir mantık oyunudur.

Oyun özellikleri

Ekstra katiller!

Eğiklemeyi seviyorsanız, ancak kişisel ölüm tarzınızın uygun bir şekilde temsil edilmesini hissettiğinizi hissedin, ufacık bir küçük maliyet için satın alabileceğiniz bazı ek katil paketlerimiz var. Bu paketleri satın almak, katil rafınızdaki tüm katil setinin kilidini açar!

Anahtar fetürleri: 10 Gut-Anahtarlı "Videolar," Plus Silinmiş Sahneler, 200'den fazla puzzle seviyesi için Tuzaklar! COPS! SWAT Takımları! Kara Madenleri! Döner Telefonlar! Kediler! Daha fazla bulmaca delilik için tüm filmlerde NC-17 modunun kilidini açın (+ sansürlü duş sahneleri) Starring Mark Meer (CDR. Kütle Etkisi'nden Shepard) "Skullface" ve Derek Mears (13. Cuma'tan Jason "olarak" Jessica "olarak "Amerikan Mary" gibi kült korku filmlerine dayalı olanlar da dahil olmak üzere birden fazla psiko katilinin kilidini açın. Ahşap-cippers, çim biçme makineleri, Sümer Demon İncantasyonları ve daha fazlası içeren düzinelerce muhteşem "Gorepack" Kill Sahnesini Keşfedin! Efsanevi Kanada Grubu GNÜTÜN Tarafından Orijinal Saç Metal Soundtrack

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çekirdek I (I3, I5, I7) Seviye CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Entegre Grafikler DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir yerleşik ses çalışmalı.

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Çift çekirdekli Intel veya AMD CPU 64 bit @ 2GHz + Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1GB VRAM ile Ayrık GPU DirectX: Sürüm 10 Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: Vakum tüpleri kullanan bir şey.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ