Sleeping Dogs: Definitive Edition Full İndir Oyun indir

uyku köpekleri: kesin baskı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uyuyan Köpekler: Kesin Edition - Kritik İddialı, Ödüllü Open-World Action Adventure, Reworked, Yeniden Yapılan, Yeniden Yapılan ve Yeniden Üyeliğinin Kesin Baskı ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: United Front Games, Feral Interactive (Mac)

Publisher: Square Enix, Feral Interactive (Mac)

sürüm tarihi: 8 Eki, 2014

tür: açık dünya, eylem, macera, yarış, atıcı, olgun

, eleştirel beğeni toplayan, ödülü kazanan açık dünya aksiyon macerasının kesin bir şekilde sürümü, yeni nesil için yeniden inşa edilmiş ve yeniden ustalaştı. Daha önce mevcut olan 24'ün tümü, yılanın hikaye uzanan bölümü ve Kuzey Noktasındaki korku temalı kabusunu da içeren oyuna entegre edilmiştir. Yeni teknolojik, ses ve görsel iyileştirmelerin zenginliklerinin yanı sıra, Hong Kong hiç bu kadar canlı hissetmedi.

Canlı, neon bir şehir yaşamı olan ekip, Hong Kong'un egzotik yerleri ve yoğun caddeler ve pazarlar, dünyadaki en güçlü ve tehlikeli ceza kuruluşlarından birini gizler: ünlü triads. Wei Shen olarak oyna - çok yetenekli gizli polis, triadları içeriden dışarı çıkarmaya çalışıyor. Örgütü arttırırken, kapağınızı üflemeden acımasız ceza faaliyetlerinde yer alarak kendinizi layık hale getirmeniz gerekir.

Eşsiz bir dövüş sanat sistemi kullanarak acımasız el ele savaşta rakiplerinizi yok edin. Hong Kong'un Heyecanlı Sokaklarını Heyecanlı Yasadışı Sokak Yarışlarında Hakaret Ediyor ve Patlayıcı Ateşli Silahlar Eyleminde yırtın. Uyuyan köpeklerin Hong Kong, nihai oyun alanıdır.

Gizli, kurallar farklıdır.

Temel özellikler:

Daha önce mevcut olan 24'ün tümü ile birlikte DLC uzantısı ve görsel iyileştirmeler zenginliği, Hong Kong bu kadar canlı hissetmedi.

Bir olgun, cesur bir gizli polis draması, yanlış bir kararın kapağınızı istediğiniz zaman üfleyebileceği.

Ölümcül dövüş sanatlarının kesintisiz bir karışımıyla, yoğun silahları ve acımasız takandowns'ın patlayıcı eylemi.

Epik Yüksek Hızlı Heyecanlar: Sokakları yakmak veya denizi geniş bir egzotik otomobil, süper benzeri ve sürat teknelerinde yırtın.

Hong Kong sizin nihai oyun alanınızdır: Yasadışı sokak yarışlarını girin, horoz kavgalarında kumar oynamak ya da biraz karaoke ile geri dönün. Hong Kong'un çeşitli bölgelerinde kendinizi eğlendirmek için sayısız yol vardır.

Minimum: OS: Windows Vista 64bit, Pencere 7 64bit, Windows 8 64bit (32bit O / S Desteklenmiyor) İşlemci: Çekirdek 2 Duo 2.4GHz veya Athlon X2 2.7GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 10 veya 11 uyumlu kart, ATI Radeon 3870 veya daha yüksek, NVIDIA GEFORCE 8800 GT veya daha yüksek 512MB grafik belleği, Intel HD grafikleri 2500 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 10 Depolama: 20 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows Vista 64bit, Pencere 7 64bit, Windows 8 64bit (32bit O / S Desteklenmiyor) İşlemci: Çekirdek i5-2300, Phenom II X4 940 veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: DirectX 10 veya 11 uyumlu kart, ATI Radeon 7750, NVIDIA GEFORCE GTX 560 veya daha üstü 1GB Grafik Bellek, Intel HD Grafikler 4000 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Depolama: 20 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
65
TELİF HAKKI İHLALİ