Smartphone Tycoon Full İndir (v1.0.5) Oyun indir

Smartphone tycoon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. «Smartphone Tycoon» - Benzersiz İş Simülatörü. Akıllı telefonların üretimi için kendi şirketinizi oluşturun! Ana hedefiniz dünya çapında tanıma elde etmek ve ... almak olacaktır.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: kavurma oyunları

Publisher: kavurma oyunları

sürüm tarihi: 1 Mar, 2019

Tür: strateji, simülasyon, yönetim

«Smartphone Tycoon»!

Bu iş simülatörü, en güçlü ve gelişmiş mobil cihazları yapacak kendi şirketinizi kurmanıza olanak sağlar. Göreviniz sadece bir üretim alanı oluşturmak için değil, aynı zamanda sıfırdan bir cihaz tasarlamak içindir. Çeşitli teknolojilerden, fırsatlardan ve yeniliklerden birini seçebileceksiniz. Bu nedenle, şirketinizin başarısı sadece hayal gücünüze ve iş anlamınıza bağlı olacaktır.

Ana hedefiniz, dünya çapında tanınmasını sağlamak ve şirkete küresel pazarın şöhretine götürmek olacaktır. Bazı tohum sermayesi ve boş bir ofis ile çalışanları işe alarak başlayabilirsiniz. Ardından gelecekteki cihazınızı tasarlayın, bir ad ve bir logo düşünün, ekran, kamera, işlemci, rasgele erişim belleği, pil ve diğer önemli parametreler gibi teknik özelliklerini seçin.

Yeteneğinizi ve becerilerinizi kullanmak için eşsiz bir şansınız olacaktır. Ardından satış fiyatını ayarlayın ve akıllı telefonunuzu tasarlama işlemini başlatın.

Bir pazar lideri olun ve tüm dünyada hayranları alın! Ofisiniz için en iyi mühendisleri ve tasarımcıları kiralayın ve mükemmel bir çalışma ortamı yaratın.

İyi bir oyun var!

Minimum: OS: Microsoft® Windows Vista® / XP® / Windows® 7 İşlemci: 1.8 GHz Tek Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Donanım Hızlandırılmış Grafikler Özel Bellek ile Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Microsoft® Windows Vista® / XP® / Windows® 7 İşlemci: 2.4 GHz Tek Çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Donanım Hızlandırılmış Grafikler Özel Bellek ile Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
77
TELİF HAKKI İHLALİ