Sniper Art of Victory Full İndir Oyun indir

Keskin nişancı zafer full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Keskin nişancı zafer sanatı - Üçüncü Reichww II'nin düşüşünün göz tanığı olun. Bir ordunun bulunmasını sağlamak için bir arada çalışan birçok uzman savaş birimi için bir savaş tiyatrosu oldu.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ci Games

Publisher: ci games

sürüm tarihi: 16 Eki, 2008

tür: eylem

Üçüncü Reich'in yıkılmasının göz tanığı ol

WW II, bir ordunun zaferini sağlamak için birlikte çalışan birçok özel savaş birimi için savaş tiyatrosuydu. Bunlar arasında gizli ve ölümcül markalar tarafından eşsiz bir rol oynandı. Profesyonel ekipmanlarıyla birlikte mükemmel atış için hareketsiz bekleme yapma yetenekleri, bir tetikleyicinin bir çekimi ile tarihin seyrini değiştirmelerine izin verdi.

Bir sharpsooter olun ve WW II'nin dönüm noktalarına katılın. Nazi General'i ortadan kaldırın, Almanları Stalingrad'a yalan söyleyenler. Ünitenize üçüncü Reich tarafından işgal edilen alanlarda yolunuzu yapın. İttifak kuvvetlerine, geri çekilen Wehrmacht kuvvetlerinin direncini kırmak için İtalyan Yarımadası'ndaki saldırganlıkları sırasında yardımcılara yardım edin.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Gerçekçi keskin nişancı tüfekler: Mosin-Nagant PU ve Mauser98ks. Sadık, üçüncü Reich askerlerinin üniformalarını ve ekipmanlarını yeniden üretti. Savaş sırasında Rusya ve İtalyan Yarımadası'nın atmosferini oluşturan gerçekçi yerler.

Minimum: OS: Windows XP / Vista İşlemci: 1,6 GHz CPU Bellek: 512 MB RAM Grafikler: ATI Radeon 8500or GeForce3 Sınıf GFX kartı (veya daha iyi önerilir) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: 16 bit DirectX 9 uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
77
TELİF HAKKI İHLALİ