Sniper Elite V2 Complete Full İndir Oyun indir

Sniper Elite V2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sniper Elite V2 - Berlin'in kalıntıları ortasında iki Dünya Savaşı'nın sonunun karanlık günlerinde, bir mermi tarihi değiştirebilir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: isyancı

Publisher: isyancı

sürüm tarihi: 3 May, 2012

tür: eylem, atıcı, strateji, simülasyon, macera

Berlin'in kalıntılarının ortasında iki Dünya Savaşı'nın sonundaki karanlık günlerinde, bir mermi tarihi değiştirebilir ...

Sniper Elite V2, ödüllü ve otantik bir Dünya Savaşı II. Sniping deneyimidir. Elit ABD Sniper Karl Fairburne'sin. Almanların nihai standı ortasında Berlin'e ayrılmış, göreviniz Nazi V2 Roket Programı teknolojisinin, Kızıl Ordusunun kuşatmasının ellerine düşmesini engellemektir. Kime bilim insanlarına ABD'ye kusurlu hale getirmeye ve Ruslara yardım edecekleri sonlandırmaya yardımcı olmalısınız.

Otantik silahlardan yararlanın, hedeflerinizi nasıl takip edeceğinizi öğrenin, pozisyonunuzu güçlendirin, çekiminizi kurun, görevinize ulaşmak için becerinizi, sabrınızı ve kurnazınızı kullanın. Gizli oyun, zamana karşı bir yarışta iki umutsuz ordu arasında sıkışıp kaldığınız için anahtardır.

Keskin nişancı elit iadelerinden kutlanan 'Bullet Cam' olarak izleyin, her zamankinden daha zayıf çekimler, merminin yavaş hareketli bir uçuşu ile ödüllendirilir, daha sonra hedefler grafiksel olarak X-ışını içinde grafiksel olarak oluşturulur. ve kurbanını yok ediyor. Organlar Shred, Kemikler kıymık, diş paramparça, keskin nişancı merminin gerçek etkisi hayata geçirilir.

Dünya Savaşı olarak ve Soğuk Savaş başlarken, her atış sayılır. Akıllıca kullanın.

Temel özellikler:

Simülasyon Sniping - Sniper Elite V2, yerçekimi, rüzgar, hız, mermi penetrasyonu, hedef kararlılığı ve daha fazlasını dikkate alarak, gelişmiş balistiklere sahip ayrıntılı sniping simülasyonuna sahiptir. Oyuncular daha gerçekçi askeri keskinliğin en gerçekçi simülasyonunu sunma garantisi.

X-ray Kill Cam - şaşırtıcı 'Kill Cam' teknolojisi, bir merminin bir düşmanın vücuduna girdiğinde, oyuncuların kalplerini ve akciğerleri gözyaşı, karaciğer patlaması ve kemiklerin paramparça olmasını sağladığında gerçekte ne olduğunu gösteriyor.

Orijinallik - Oyun, Authentic II.

Çevreyi kullanın - ortamdaki en ufak değişiklikler, mükemmel konuma geçmek, taş ocağını gözlemlemek, atışı almak ve fark edilmeden kaydırmak için dikkate alınması gerekir.

OS: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) veya Windows® 7 veya Windows® 8. Windows® XP desteklenmiyor. İşlemci: SSE3 ile çift çekirdekli CPU (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon ™ 64 x2 4200) veya daha iyi Bellek: 2GB sistem belleği Sabit disk alanı: 10GB ücretsiz sürücü alanı Ekran Kartı: Microsoft® DirectX® 10.0 256 MB bellek (NVIDIA® GEFORCE® 8800 SERISI / ATI RADEON ™ HD 3870) veya daha iyi olan uyumlu grafik kartı Ses: Microsoft® DirectX® 10.0 uyumlu ses kartı veya daha iyi DirectX®: Microsoft® DirectX® 11.0
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
105
TELİF HAKKI İHLALİ