Social Justice Warriors Oyun indir

Sosyal Adalet Savaşçıları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sosyal Adalet Warriors, RPG'lerin standart ortaçağ fantezi kahramanlarını, sonsuz bir horde ile karşı karşıya olan sosyal medya haçlılarına dönüştüren hicivli bir rol yapma oyunudur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Nonadecimal Creative

Yayımcı: nonadecimal Creative

Çıkış tarihi: 12 May, 2014

tür: casual, rpg, simülasyon, korku

Sosyal Adalet Savaşçıları, insanların "SJW" ve "Troll" gibi, birbirlerini itibarsızlığa ve susturmak için, bölen etiketleri nasıl kullandığınızla ilgili hayal kırılmış durumdalığını ifade eder. Hangi sosyal değerlere sahip olursanız olun, diğer insanlara saldırmak ve alay etmek, yalnızca ilerlemeyi başaramazlar, ancak sabrınızı tüketirken ve itibarınızı aşınırken çatışmayı artan bir etkiye sahiptir.

Warriors

Savaşçılar ve rakipleri sabır ve itibar metrelerinin ölçüsü ile savaşır ve düşer. Troller, mantıksal falazies ve reklam hominem saldırılarıyla sabrınızı karıştırırken, aktif olarak vahşi suçlamalar ve yanlışlıklarınızın photoshopped kanıtlarıyla ününüzü yok etmek için aktif olarak çalışıyor.

Bu saldırılara nasıl cevap vermeyi seçersiniz. Minds'i değiştirmek için yalnızca mantıksal argümanlara güvenmek çok iyi çalışmıyor, ancak kişisel saldırılara ve çamurlulara başvurmak ahlaki yüksek yerinizi aşar.

Anahtar fetürleri: Sosyal Adalet Paladinleri, blok düğmesinin bir baskısına sahip saldırılara maruz kalırken, 140 karakter veya daha az olan düello düşmanları, en azından düşmanları yeni hesaplar oluşturuncaya kadar. Sosyal adalet din adamları, yatırımcı olanı iyileştirmek ve geliştirmek için ilahi gücünü iyileştirmek ve çağırmak için rahatlatıcı varlığında teselli alarak onların adına hizmet eder. Sosyal adalet maaşları, zaman zaman bir aktivist örgütü çağırırken veya bir blog yazımının bir arındırıcı bir ateş topunu engellerken zihinleri ve gerçeği değiştirmek için güçlü gerçek ve görüş yapılarını geliştirir. Sosyal adalet haydutları ateşle ateşle savaşırlar. Vitriolik karakter saldırılarının telaşlarını atmak, düşmanları alternatif hesapların smokeeksleriyle karıştırın, ardından hesaplarınızı silin ve net gölgelerine çekilir.

Minimum: OS: Windows XP Bellek: 1 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 60 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ