Socketeer Full İndir Oyun indir

Socketeer full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. SOSTUTEER - Savaş yeteneklerini kontrol etmek için stratejik olarak robotlar ve bu büyüleyici Bilim Kurgu Roguelie'daki her bir uzay istasyonu kalesine daha fazla ilerlemek için kullanırlar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ice Beam Ltd.

Publisher: alliance dijital medya

sürüm tarihi: 21 Ağu, 2018

tür: eylem

Socketer'da, silahı olmayan, ancak yapan düşmanlarla çevrili küçük bir hack robot olarak oynarsınız. Savaş yeteneklerini kontrol etmek için stratejik olarak robotları kesmek ve bunları bu büyüleyici bilimci roguelie'daki her bir uzay istasyonu kalesine daha iyi ilerletmek için kullanırlar.

Anahtar fetürleri: 10'dan fazla benzersiz robotu kesmek ve düşmanlarınızı yenmek için saldırılarını kullanın. Blast, düşmanları uzaya çıkarmak için gövdeyi açın ama kendinize yakalanmayın! Mağazada yükseltmeleri satın al ya da dükkânın hepsini ücretsiz almak için haclatan risk! Değerli yağma için gizli hazine sandıklarını bulun ve hackleyin ve yeni yeteneklerin kilidini aç! Düşmanları hızlı bir şekilde yenmek için lav çukurları, patlayıcı kutular, sersemletme lazerler ve daha fazlası gibi çevresel tuzaklar kullanın!

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2GHz CPU veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD grafikler veya daha iyi Depolama: 300 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2Ghz Core I3 veya daha iyisi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 560 veya daha iyi Depolama: 300 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ