SodaCity Full İndir Oyun indir

SOGACY BEDAVA indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. SOGACY bir eylem, hızlı tempolu bir oyundur, hibrit dövmek / vur "up oyun ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tochas Studios

Publisher: tochas Studios

sürüm tarihi: 8 Aralık, 2015

tür: eylem, atıcı

Tarihçe

SOGACY, nüfusun, organize suç, şiddet ve savaşın egemen olduğu soda tenekelerinin olduğu kurgusal bir metropoldür.

Sayın Redd olarak oynuyorsunuz, kişisel bir VenDetta'da, sosun organize suçuna karşı kim. Bay Redd, kardeşinin ölümünü intikamını isteyen, şehrin patronlarının her birini yok edene kadar her bir ceza alanına bir tane saldırı taşımayı isteyen emekli bir ödül avcısıdır.

Özellikler

Eski okul oyunundaki modern bir almayı deneyimleyin:

SOGACY, SNES ERA'sından gelen klasik ritim up'larına dayanır, ancak ana oyun tamircisi çekim yapıyor, bu yüzden tuhaf, eğik, 2.5D klasik ritmi ups ups ile bir çekim yaptık.

38 yükseltilebilir silahları deneyin:

Silahlar kendilerini farklı istatistiklerine göre farklılaşırlar: ki bunlar: Hasar, menzil, klip başına ammon, hızı yeniden yükleme, yangın oranı. Her silah tipini farklı durumlar için alakalı hale getirmeye odaklandık.

6 farklı bölgede 18 seviyede yolunuzu kavrayın:

Oyunda ilerledikçe, ana suç örgütünün parçalarını sökeceksiniz. Zorluk daha "akıllı" ve "duygusal olarak" kararlı düşmanlar daha güçlü silahlarla ortaya çıkıyor.

7 patron savaşının üstesinden gelin:

Her patron, belirli bir suç grubunun lideridir. Bir bölgeyi temizlemek için karşılık gelen patronu yenmeniz gerekir.

Patron dövüşleri ayrı düzeyler olarak çalışır. Her patronun farklı bir zorluk türünü sunan benzersiz saldırılara sahiptir.

Bullet zamanı!

Her öldürme, mermi zaman etkisini aktif hale getirme olasılığı vardır, bu da zamanın yavaşladığı ancak oyuncu düşmanlardan daha hızlı hareket etmeye ve sınırlı bir süre için bir avantaj sağlayacak. Combo sayacını artırarak zaman eklemek mümkündür.

Tam Denetleyici Desteği:

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) 2 Duo CPU T7500 @ 2.20GHz (2 CPU), ~ 2.2GHz veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 288 MB veya eşdeğeri olan Intel HD grafik 3000 işlemci DirectX: Sürüm 11 Depolama: 600 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) i7-2720QM CPU @ 2,2GHz (8 CPU), ~ 2.2GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GT 550 3072MB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
51
TELİF HAKKI İHLALİ