Solar Settlers Full İndir Oyun indir

güneş yerleşimcileri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Güneş yerleşimcileri, uzak gelecekte ayarlanan kart odaklı bir uzay keşif stratejisi oyunudur. Güneşimiz çöküşün eşiğinde ve bu yüzden insanlık, Colony'da yıldızlara götürdü ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: BraingoodGames

Publisher: braingoodgames

sürüm tarihi: 21 Tem, 2017

tür: strateji, bulmaca, dönüş tabanlı, Sci-Fi

Güneş yerleşimcileri, uzak gelecekte ayarlanan kart odaklı bir uzay keşif stratejisi oyunudur. Güneşimiz çöküşün eşiğinde ve bu yüzden insanlık, Colony gemilerinin yeni bir ev aramak için gemilerinizdeki yıldızlara götürüldü. Böyle bir geminin bekçisensiniz ve bulduğunuz gezegenleri, teknoloji kartlarını, insanlık için yeni bir beşiği çizmek için uzun bir kriyo-uykudan yavaş yavaş uyandırırken, teknoloji kartlarını dikkatlice yönetmelidir.

Özellikler:

Oyun, galaksilik, emperyal yerleşimciler, dürtü, anahtar çiçeği ve daha fazlası için yarış gibi euro tarzı tasarımcı tahta oyunlarının birçok unsurunu birleştirir ve remix eder. BraingoodGames 'zımba tek oyunculu merdiven ve rastgele harita üretimi ile birlikte büyük bir homeworlds, teknoloji kartları ve derin uzay kartları koleksiyonu, güneş yerleşimcilerinin uzun süre ilginç kalmasını sağlar.

Anahtar fetürleri: Kilitlenebilir kartlar, yarışlar, FTL tarzı etkinlikler ve daha fazlası! Afişlerle haftalık meydan okuma modu. Sonsuz tekrarlanabilirlik için merdiven / sıralama sistemi + prosedür üretimi. 15 dakika veya daha kısa sürede tatmin edici bir stratejik deneyim.

Minimum: OS: Windows XP veya daha yeni İşlemci: SSE2 talimat seti için destek Bellek: 512 MB RAM Grafikler: OpenGL Depolama: 400 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ