Son of Nor – Early Access Oyun indir

Oyun / 10 Ekim 2013
Oyun bilgisi:

Nor bir oğlu olarak, gecenin tanrıçası tarafından kutsanan, insan ırkını toplam neslinin tükenmesine karşı korumak size kalmıştır. Kalan az sayıda insan, geniş bir çöl dünyasının kenarına köşesinde olsa da, Sarahul, geçmişten bir düşmanla savaşırsınız. Yolculuğunuzda, bulmacalar ve tuzaklar tarafından iyi korunan eski tünellerin ve büyülü, uzun zamandır unutulmuş güçlerin labirentini keşfedin. Bu gizemli yapılar, binlerce yıl önce bilinmeyen bir yarış tarafından geride kaldı.

tanrıça ne de Telekinesis ve Terraforming tarafından verilen yeteneklerle başlamak, Noshrac dünyasını keşfedecek, yeni ve gizemli güçlere erişim kazanacak, düşman topraklarında kavga edip karmaşık bulmacaları çözecek.

Bir oğlu olarak, dünya senin silahın. Akıllıca kullanın.

Özellikler:

  3 Yeni Seviyeler - Özü Keşfedin ve Essence Gücü'ne ulaşın Yeni Patron Mücadelesi - Patronun Patron Olması için Beat! Ya da ona bir kahve getirebilirsin. Linux desteği - yeni desteklenen işletim sistemi hakkında geri bildirim için sabırsızlanıyoruz! 3 yeni erkek ve kadın oyuncu karakterleri - oğlu olarak oynayın ya da şimdi bir kızı Yeni GamePlay Modu - "Proving gerekçesiyle", dövüş yeteneklerini yıkıcı zevklerin oyun alanında test edebileceğiniz. Parlak Yeni Ana Menü - Yepyeni ve önerileriniz sayesinde çok gelişmiş! Yeni bir büyü öğesi - Essence Magic, hayat ve ölümle ilgilidir Erken Erişim Özel Modu: Ana menüde "Öne Seviye". Başlangıçta, "Özellikli Seviye Oynatma" düğmesine tıklayabilirsiniz ve sizi doğrudan öne çıkan haritaya getirecek (oyunun sonuna doğru bir seviye olacak), size tüm güçleri verebilir, böylece yapabilirsiniz. hemen test et. Nasıl kurulur:

   1. Oğlunu indirin ne de burada:

    (Nasıl indirileceğini bilmek, burada )

    • Bağlantı Mega.co.nz:

    • link millionupload:

    • Link ClickNupload:

    • Link FileCore:

    • Link hudefiles:

    • link yüklenebilir:

    • link yüklendi:

    (Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

    2. Kur
    3. Çatlak.
    4. Oyunu oynayın.
    5. Eğlenin ^^


    (nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana )
    (İndirme bağlantıları bozuksa, etiketine yeniden yüklemelisiniz) indirme ve yükleme nasıl yükleneceğine ilişkin talimatlar: