Space Avenger – Empire of Nexx Full İndir Oyun indir

Space Avenger - NEXX Ücretsiz İndirme PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda imparatorluk. Space Avenger - Nexx - Space Avenger'ın İmparatorluğu'nun Süper Hızlı PACED Top Aşağı Arena Shooter'dır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Clement Willay Games, Ilikescifi Games

Publisher: ClickTeam

sürüm tarihi: 9 Eki, 2020

tür: eylem, SCI-Fi

"Güzel iş çaylak! Ama mükemmel dürüst olmak gerekirse ... yapacağını düşünmedim. "

Nexx'in İmparatorluğu, dünyadan sonra dünyayı fethetti. Her şey umutsuz görünüyor .. Bir çaylak pilotu ne yapabilir? Bir kişi galaksinin kaderini değiştirebilir mi?

Oyunu Hakkında:

Space AVENGER, çoklu gemilerle ve Nexx İmparatorluğu'na karşı savaşınızda size yardımcı olacak 90'ın üzerinde yükseltmeleri olan süper hızlı tempolu bir yukarıdan aşağıya Arena Rogue Shooter'dır. Nexx'ten kurtulmaya çalışırken neredeyse on beş dünyada yoğun savaşlarda seyahat edin. Devasa patronlara karşı savaşın ve sizi bekleyen tüm zorlukların üstesinden gelmek için sürekli genişleyen bir yıkıcı cephaneli kullanın. Güçlü Nexx İmparatorluğu, insanlığa savaş ilan etti!

Özellikler:

#MadewithFusion

Anahtar fetürleri: Süper Hızlı Bilim Kurgu Arcade Arena Shooter! Dünya dışı ateş gücü, silahlar ve yükseltme! Harika bir SciFi hikayesi şüphesi ve eylem dolu! Birden fazla gemi türleri Özel Savaş Stilleri için Derin Gemi Yükseltme Sistemi

Minimum: OS: Minimum Windows XP SP3 işletim sistemi. Vista, 7, 8 ve 10'u destekler İşlemci: 2GHz veya Equilent AMD ailesinden Intel Grafikler: 2GB Video Bellek DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
80
TELİF HAKKI İHLALİ