Space Hulk Oyun indir

Oyun Bilgisi:

"Biz şeref öncüsü. Kan meleklerinin kesme kenarı. Ölüm getiriyoruz. "

Efsanevi Uzay Hulk, bu epik dönüş tabanlı strateji oyununda Windows PC ve Mac'e döner. Warhammer 40.000 evrende yer alan, efsanevi savaşların ve kahramanca eylemlerin ilgi çekici bir hikayesi ortaya çıkıyor. Nezaketli bir uzay Hulk'a bir saldırı monte ederek onurlarını geri almaya çalışan küçük bir korkusuz alan deniz terminatörü olarak oynayın.

Kan meleği bölümünün Adeptus Astartes'in kontrolünü üstlenin ve şiddetli Xenos'u savaşırken ve "lanetsin günah" adlı büyük uzay Hulk'ının istila edilen sınırlarındaki eski kalıntıları ortaya çıkarırken zaferlere doğru yönlendirin.

Oyun, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu klasik klostrofobik pano oyunu deneyimini yeniden yaratan bir 3D dijital dönüş tabanlı strateji oyunudur.

Özellikler: 17 yılda ilk uzay Hulk bilgisayar oyunu! Birden fazla platformda mevcuttur. Yaklaşık popüler Warhammer 40.000 evrende ayarlayın! Oyun atölyesinden efsanevi kurulu oyuncunun resmi lisansı. Dönüş tabanlı taktik strateji oyunu! Popüler ve ikonik kurulu oyun mekaniğine dayanarak. Kan meleği sonlandırıcılar! Mighty kan meleklerinin kahramanları ile vahşi greestievalers ile savaşın. Zorlu AI ile Korkunç Genesteans! Genestevans'ın affedilmeyen ordularla tanışın! Tematik 3B Çevre! Bir uzay Hulk'ın karanlık labirentini daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin. "Lanet lanet" uzay Hulk'sine dayanan tek oyuncu kampanyası! 3 yepyeni prequel misyonu ve klasik tahta oyunundan 12 görevi içeren lanetleme kampanyasının günahını ele alın. Çok oyunculu kafa kafasına bir arkadaşa karşı tahta oyun deneyimi yeniden yaratılması! Sıcak koltuğa gir ve bir arkadaşımla savaş. Windows PC, Mac ve IOS arasında Çapraz Platform Çok Oyunculu! Birden fazla platformda arkadaşlara ve düşmanlara karşı eşzamansız oynayın. Nasıl kurulur:

  Space Hulk'u buradan indirin:

  (Bağlantı Billionupload ve HudeFile Sınırsız Nasıl İndirilir?:
  (Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

  2. Kur
  3. Çatlak.
  4. Oyunu oynayın.
  5. Eğlencenin ^^ 6. GÜNCELLEME 1
  : < br />

  (Yorum bırakırsanız veya herhangi bir sorun hakkında mutlu olacağım . Size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım. Fikirlerinizi görmeyi umuyorum. Çok teşekkür ederiz.)
  --- Tüm oyunların dikkatlice kontrol edildiğinden eminim --- Sistem gereksinimi: Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 8600 GT / ATI RADEON HD 2600 XT veya daha büyük DirectX: Sürüm 9.0 Sabit Disk: 2 GB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 9000 Series / ATI Radeon HD 3000 Serisi veya daha büyük DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Sabit Disk: 4 GB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu
  İndirme Linkleri

  alternatif


  alternatif


  alternatif


  alternatif


  alternatif

  see Linki

  meganz

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  meganz

  link mega.co

  alternatif

  link hugefiles

  alternatif

  link putlocker

  alternatif

  link billionupload

  alternatif

  Linki
100
TELİF HAKKI İHLALİ