Space mining clicker Full İndir (v1.4) Oyun indir

uzay madenciliği Clicker full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Uzay Madenciliği Clicker - Direktör olun, Madencilik Tesisinizi yönetin ve iki en büyük iki hizaya karşı çıkan jeopolitik fırtınaya giderken kar elde etmeye çalışın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cold Coffee Studio

Publisher: Cold Coffee Studio

sürüm tarihi: 16 Mar, 2019

Tür: İşlem, Simülasyon, Sci-Fi, Günlük

Direktör olun, madencilik tesisinizi yönetin ve iki en büyük faction'a karşı çıkan jeopolitik fırtınaya giderken kar elde etmeye çalışın.

Aylık küresel piyango kazanan olarak, şimdi P3x-777'de bir madencilik tesisini yönetme yolunda bir taşıyıcıdasınız. Onu büyük şirketlere satmak için cevher toplayacak, robot işçilerinizi korumak ve performansınızı artırmak için yeni altyapılar inşa etmek için malzemeleri toplayacaksınız.

Madeniniz ana odağınızdır, ancak Güneş İmparatorluğu ile Birleşik Koloniler arasındaki bir çatışma sizi önceliklerinizi değiştirmeye zorlayabilir. Çatışmayı etkilemek için ölçeğinizde ne yapabilirsiniz?

UYARI: Çalışma zamanı, tıklama becerisine ve tesisi / cevabı düzenleme olaylarına yönlendirme yeteneğinize bağlı olarak birkaç saati geçmez.

Bir macera olarak tadını çıkarın / bir rekabet / hızlı parça ?

Clicker veya rölanti

Anahtar fetürleri: Benim Toplamak İnşa etmek Uzay aracı yapmak Tamamen görevler Hayatta kalan olaylar Bir taraf Seç Durum, sohbet etmek ve serbest bırakılan veya gelecekteki oyunlar hakkında konuşmak için ana kanal olacaktır. Her zaman beta test cihazlarını arayın ve sorunları belirtmek için hardcore oyuncuları arayın. Twitter güncel kalmak ve olaylara / açık beta / diğer geliştiricileri keşfetmek için katılmak için.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.33GHz veya daha hızlı X86 uyumlu işlemci veya Netbook sınıf cihazları için Intel Atom ™ 1.6GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 11 ve / veya OpenGL 3.3 uyumlu video kartı Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
81
TELİF HAKKI İHLALİ