SPARTAN Full İndir Oyun indir

Spartan full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Spartan, UE4 tarafından desteklenen bir EPIC 2D platformudur. İpeksi pürüzsüz animasyonlar, piksel mükemmel kontroller, zorlu oyun, büyük doğrusal olmayan düzeyler ve harika bir orijinal ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sinister Cyclops Game Studio

Yayıncı: Sinister Cyclops Game Studio

sürüm tarihi: 3 Eki, 2017

tür: eylem

King Leo, Arcades'e geri döndü!

Spartan, UE4 tarafından desteklenen hardcore oyuncular için eski okul platformudur.

Hikaye:

Sparta, BC. Şehir devletinin silahları, zırhı ve altın gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Büyülü portallar eski Yunanistan'da görünmeye başlar.

Bir kral ve dünyanın en korkunç savaşçısı olarak, Leonidas, tehdidin arkasında kim olduğunu keşfedin ve çalınan her şeyi kurtarmaya başladı.

sen, King Leo'dur. Amacınız, kimin sorumlu olduğunu ve yolunuzda durduğunu yapmak, yolunuzu geçtikleri gün rue.

blok, stomp, koş, zıplama, düşme, tırmanma, sarılmak, push, spring & amp; zafere yolunuzu dileyin.

Akıllı düşmanları artırın, engellerle dikkatlice bastırın ve desteklerinizi epik savaşlardaki patronları yenmek için kullanın.

Bu .. .. Spartan!

Özellikler:

doğrusal olmayan seviyeler

Hangi yolu seçerseniz seçin, her zaman herhangi bir noktaya geri dönebilirsiniz. Açgözlü hissediyorum ve geri dönmek ve bütün paraları toplamak ister misiniz? Sorun değil! Geri dönemediğiniz bölge yok. Ancak rotalarınızı çizmeyi ve nerede olduğunuzu takip etmeyi unutmayın, çünkü tüm eserleri veya sandıkları almadan, büyülü kaçış portalını etkinleştiremezsiniz. Puanından memnun değil misin? Herhangi bir seviyeyi, herhangi bir zamanın kilidini açtıktan sonra tekrarlayabilirsiniz.

Kendinizi batırın

Etnik overtones ile unutulmaz atmosferik film müziği.

net ve detaylı el yapımı sanat.

Hyper-pmolo 2D fiziğine dayalı örgü animasyonları.

Eğlenceli, akıllı ve reaktif düşmanlar.

Çok çeşitli tuzaklar ve engeller.

piksel mükemmel kontroller

Hata için kenar boşluğu küçük olduğunda, duyarlı kontroller oldukça bir zevktir. Komutanırsınız ve King Leo yıldırım hızı ile yürütür. "Atla!" Diyorsun ve "Ne Kadar Yüksek?" Diyor. Refleksleriniz yeterince hızlı ise, refleksleri yeterince hızlı olacaktır. Her adım sayar ve her hareket sizin elinizdedir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Vista, Win 7, Win 8, Win 10 (64-bit) İşlemci: Intel Core I3-4130 3.40 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 6950 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: Spartalı, daha az güçlü makinelerde çalışacak şekilde optimize edilmiştir, bu nedenle herhangi bir 5 yaşında (iyi) PC ​​teoride, oyunu hedefli kare hızında çalıştırılmalıdır.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Win 7, Win 8, Win 10 (64-bit) İşlemci: Intel Core i5-4690K 3.50GHz / AMD FX-8350 4.2GHz Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX760 / AMD R9 280X DirectX: Sürüm 12 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ