Spectrubes Full İndir Oyun indir

Spectrubes full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Spektrubes - eve büyük yolculuk yaratıcısından yeni bir bağımlılık yapıcı bulmaca oyunu, hem seksenli hem de modern oyunlar tarafından ilham verdi - spektrubes sunuyoruz!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: ışık kılıç ekibi

Publisher: Hafif Kılıç Ekibi

sürüm tarihi: 25 Mar, 2016

tür: macera, bulmaca

yaratıcılarından yeni bir bağımlılık yapıcı bulmaca oyunu

eve büyük yolculuk

, hem seksenli hem de modern oyunlar tarafından ilham verdi - spektrubes sunuyoruz!

Birçoğunun, ZX spektrum adı altında veya belki de bir Commodore 64 adında harika bir makine olduğu zamanları hatırlıyor musunuz? Bizim oyun hatırlamanıza yardımcı olacak ve bunun için hiç olmadıysanız, görmek için zamanında tekrar seyahat etmenize izin verecek!

Oyunumuzda, Spektrubes, bir küpü kontrol ediyorsunuz. Ama bir tane - birkaç ve aynı zamanda! Anahtar fikir, çok farklı hareket etmeleridir! Küplerden biri yukarı çıkabilir, fakat bir başkası aşağı hareket edecektir.

Ama tüm küplerin dünyasındaki tüm küpler dostça değil. Bazıları düşmanca ve hayatınızın özgürce tadını çıkarmanıza izin vermeyecek. Sorun istemiyorsanız onlardan kaçının!

Yüzlerce farklı seviyeyi tamamlamak için ortamınızı ve oyun tamircisini kullanın! ZX spektrum ve küpleri dünyası için maceralarınıza ve denemelerinize hazır mısınız?

Anahtar fetürleri: ZX spektrum ve Commodore gibi vintage bilgisayarların dünyasına girin 64 Hedefinize ulaşmak için küplerin çeşitli hareketi ile deneyin 100 farklı bulmacayı çözmek için ortamınızı kullanın Yüksek skorlar için tüm dünyayla yarışın Farklı buhar başarıları alın ve sonuçlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın

Minimum: OS: Windows XP veya UP İşlemci: 1.8 GHz CPU veya Yukarı Bellek: 512 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 10 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ