SpellForce 3 Full İndir Oyun indir

Oyun / 14 June 2017

SpellForce 3 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. SpellForce 3 - RTS ve RPG arasındaki mükemmel bir karışım! SpellForce Saga'nın köklerine geri döner ve RTS ve RPG türünü benzersiz bir ....

SpellForce 3 PC oyunu genel bakış:

SpellForce 3, Grimlore Games "," THQ Nordic tarafından geliştirilmiştir ve Thq Nordic tarafından yayınlandı. 05 Kasım 2017'de piyasaya sürüldü.

SpellForce 3 - RTS ve RPG arasında mükemmel bir karışım!

Anahtar fetürleri:

  SpellForce 3, SpellForce Saga'nın köklerine geri döner. Hikaye, alkışlanmış büyüleyici yazılmadan önce gerçekleşir: Şafak ve oyuncular, EO.Features adlı zengin bir fantastik dünyanın bir parçası haline gelir: RTS / RPG Mix: RTS ve Üst RPG Türlerini Birleştiren Benzersiz Oyun Oluştur ve Özelleştirme: Kendi kahramanınızı oluşturun ve tercih ettiğiniz gibi yeteneğini geliştirin! Savaşmak için inşa edin: Kendi ordunuzu oluşturun ve epik kitle savaşları ile savaşın. Epik Hikayesi: Eski Spellforce oyunlarından herhangi birini oynamayı gerektirmeyen büyüleyici evrende derin ve epik bir hikayeyi çözün. Fanlar hala birçok ilginç bağlantı bulacaklar. Zengin Evren ve Lore: Dünyayı keşfedin ve kahramanınız için entrikeleri, sırları ve çok fazla yağmuru keşfedin. Bazı taktikler uygulayın: Düşmanlarınızı yenmek için RTS ordunuzla önceden taktikleri kullanın. Kendi başınıza oynayın: ...

  SpellForce 3 Bedava İndirme Nasıl Yüklenir:

  Bu oyunun en yeni sürümünü yeni yükledik, burada indirmelisiniz: Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar Yazım Sporce 3 BEDAVA PC'de indirin:

  yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

  SpellForce 3 BEDAVA İndirme için Sistem Gereksinimi:

  Minimum: OS: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit) İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2GHz / AMD Athlon 64 x2 Eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1024 MB Direct3D 11 yetenekli video kartı (GeForce GTX 470 veya Radeon HD 5850) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 10 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: Bunlar, değişebilecek ve değişebilecek ön sistem özellikleridir!
  İndirme Linkleri

29
TELİF HAKKI İHLALİ