Spellsword Cards: Demontide Full İndir Oyun indir

Spellsword Kartları: Demontide Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Spellsword Kartları: Demontide - 500+ kart, çizim, roguelie ve bulmaca modları ile benzersiz bir solo görev kartı savaş macerası. Kampanya benzersiz bir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: One UP Plus Entertainment

Publisher: One UP Plus Entertainment

sürüm tarihi: 7 Mar, 2019

tür: strateji, rpg

Bu yıl, bir hikaye odaklı bir kampanyayla maceran olarak daha güçlü kartlara katlandığınız ve daha güçlü kartlara eriştiğiniz tek solo CCG.

7 ana sınıfla karıştırmak ve eşleştirmek için, bireysel oyun stilinize uyacak şekilde kendi kahramanınızı ve güverteki kolayca özelleştirebilirsiniz. Görev ve karşılaşmalara sahip çeşitli bir dünya aracılığıyla macera. Yüzlerce kart, yağma veya depolardan elde etmek için elde edilmesi ve eserler kaybedilen efsanevi kartlar için benzersiz işçilik tarifleri.

Quest and Explore

Zengin ve derin bir hikaye, nazik bir dünyayı ve tüm maceracıların lütuf ve güç paylarını aramak için hazır bir şekilde yaygınlaştırır. Bir fantastik dünyadaki eski mezarlar ve zengin politika, hayal gücünüzü yakalayacak, her şey, strateji kartı oyunu sizi ayak parmaklarında tutacak.

ölümcül karşılaşmalar

Her karşılaşma, mirasını çevreleyen gizemleri çözmek için size bir adım daha yakındır. Ustanın korunmaya çalışırken öldüğü sırrı öğrenin. Devletin ve diğer krallıkların saygısını zamanında bir savaş kazanın. Yaşlıların Lore Kitaplarında keşfedilmemiş yüzlerce kartları keşfedin.

Anahtar fetürleri: Open Quest PVE RPG + Şampiyonun Arena Modu + Gauntlet Roguelie DeckBuilder Modu 500+ Tahsil Kartları (sadece oyun yoluyla kazanılmış) 40+ patronu yenmek için (yüzlerce savaşla birlikte) Eşsiz çoklu sınıflandırma sistemi (savaşçı, büyücü, rahip, haydut, necromancer, ninja ve keşiş arasında karıştırın ve eşleşme)

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir Depolama: 1100 MB Mevcut Alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: herhangi bir İşlemci: Herhangi biri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Herhangi biri DirectX: Sürüm 8.0 Depolama: 1100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
98
TELİF HAKKI İHLALİ