SPIIIDERS Full İndir Oyun indir

Spiiiders full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Spiiiders - Deniz Öldürme Makinesi, John Demir. Bu sensin, en son mega-giga-nihai aksiyon misyonunda, canavar örümcekleriyle savaşıyor. Dünyanın sana ihtiyacı var!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Chickenpig Software

Publisher: texas interactive

sürüm tarihi: 21 Eyl, 2017

tür: eylem, macera, gündelik, hayatta kalma

John Demir - Marine Öldürme Makinesi

Master Marine Commander: John, bizim laboratuarımızda büyük tuz gölünün altında, biyolojik bir kaza geçirdik. Alphapoint Vadisi etkilendi, tüm vatandaşlar boşaltıldı. Ancak bölge kirlenmiş, bazı yaratıklar çok hızlı mutasyona uğradı ... .Well, John, şimdi bir canavar örümcek sorunu var. Sizi Alphapoint 5'e göndereceğiz, bu alanı temizleyeceğiz. Sen bizim en iyi adamsın! Size güveniyoruz!

John Iron: Ben bir böcek yok edici değil, deniz öldürme makinesiyim! Bu kadar sıkıcı ordu işleri değil, gerçek bir göreve ihtiyacım var. Örümcekleri öldürmek, Dük ya da Doomguy için bir şeydir, onlar Sissy adamlar, gerçek zor kötü eşek bokunu yapıyorum. Örümcekler ....

Master Marine Commander: İyi şanslar John.

Kötü canavar örümcekleriyle savaşmak için yeterince cesur musunuz?

Size her yerden saldıracaklar, merhamet kelimesini bilmiyorlar.

Özellikler:

- eski okul yukarıdan aşağıya etki

- iyi sountrack

- güçlü bir av tüfeği

- kızgın örümcekler

- Durdurma eylemi

- Seviyeleri keşfedin

Minimum: OS: Windows 7, 8, 8.1 veya 10 İşlemci: i5 2.8 GHz veya daha iyi veya karşılaştırılabilir AMD CPU Bellek: 6 GB RAM Grafik: GTX 660, Radeon 6850 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek Notlar: DirectX 9.0C'nin yüklenmesi gerekiyor, DX11 bile zaten yüklü.

Önerilen: OS: Windows 7, 8, 8.1 veya 10 İşlemci: i5 3.5 3.5 GHz veya daha iyi veya karşılaştırılabilir AMD CPU Bellek: 8 GB RAM Grafik: GTX 970, Radeon R9 380 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek Notlar: DirectX 9.0C'nin yüklenmesi gerekiyor, DX11 bile zaten yüklü.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
33
TELİF HAKKI İHLALİ