Spooky’s Jump Scare Mansion: HD Renovation Full İndir (The Doll House Update) Oyun indir

Spooky'nin Atlama Korkutu Mansion: HD yenileme full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Spooky'nin Jump Scare Mansion: HD yenileme - 1000 sevimli terörün odasında hayatta kalabilir misin? Yoksa zekâdan kurtulmaya başladığında kırılır mısın ve hayatınız için koşuyorsunuz ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Albino Moose Games

Publisher: albino Moose Games

sürüm tarihi: 1 Mar, 2017

tür: korku, macera, eylem, vr, anime

ürkütücü ve ürpertici cuties konağı ürkütücü atlama korkutma konağına geri döndü: HD yenileme! Çok güzel bir terörün 1000 odasında hayatta kalabilir misin? Yoksa, sevimli cephe çözünürse, kendinizi bu evin bağırsaklarında yaşayan ve yazan söylenemez, iğrenç yaratıklardan kaçındığını mı bulursunuz? Seni beklerler. Bekliyorlar ve karşılaşman için açlarlar. . .

Spooky, birlik motorunda, HD grafikler, 3B modeller ve bazı yeni bükülmeler ve yol boyunca dönüşler sunulmuştur. Şimdi tam denetleyici desteği, buhar ticareti kartları ve arka planlar, yeni örnekler, eski ve yeni örnekleme görselleri arasında geçiş yapma yeteneği ve Oculus Rift ve VIVE desteği. Spooky'nin bu yeni sürümü ayrıca sonsuz moda ve tüm DLC birlikte birlikte olacak. Bu yeni oyun, buhar atölyesiyle entegre olan bir "kendi konağınızı inşa et" özelliğine sahip olacaktır. Oyunda, oyunlarda odaları ve bir gelişme SDK'sini düzenlemek için, oyuncuların yeni numune, mekanik ve ne istedikleri ve onları atölyede paylaşmalarını ve paylaşmalarını sağlayan bir araç olacak!

Neden bu yeni bir oyundur:

Bilmeniz Gerekenler Orijinal ürkütücü atlama korkutucu konağı Gamemaker 8'de yazılmıştır - bu sadece 3D desteğinin en ilkelliğine sahiptir. 3B örnekleri, VR, MAC & AMP gibi özellikler eklemek için; Linux bağlantı noktaları ve dırdırcı sorunların birçoğunu (köşelere sıkışmak gibi) ve diğer çok istekli özellikleri düzeltmek için yerden yeniden yazılmalıdır! Bu fırsatı, birliğin tamamını ve daha fazlasını eklemek için bu fırsatı - bu, eski bir oyun için bu tür bir oyun için çok daha kolay olan, bu tür bir oyun üreticisi için çok daha kolay olan modern bir tam özelliklidir.

Minimum: OS: Windows 7, 8 ve 10 İşlemci: Çift çekirdekli işlemci & gt; 2 ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD grafikleri W / 1GB VRAM veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut Alan Ses kartı: evet
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
73
TELİF HAKKI İHLALİ