Spunk and Moxie Full İndir (v1.0.4) Oyun indir

Oyun / 01 July 2016

spunk ve moxie full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Spunk ve Moxie - Taze yeni bir twist ile bu klasik tarzı platformun bu klasik tarzı platformda kaçmasına yardım edin; Tek düğmeli giriş, oynatıcıya sürgülü, zıplama ve .... üzerinde tam kontrol sağlar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Çikolata Homunculus, Tilt Studios

Publisher:

Sürüm tarihi: 6 May, 2016

tür: eylem

Gizli bir laboratuarda, kötü bir bilim adamı yıllardır, ona inanılmaz güçler verecek olan nihai formülü oluşturmak için çalıştı. İşe geçmedi, bu yüzden proje terk edildi ve formül, yıllarca boş bir depoda yalnız oturmak için kaldı, yavaşça hayata çıkana kadar sessizleşti ve cesaret ve moxie oldu!

Bu klasik tarzı platformun taze yeni bir bükülme ile spunk ve moxie kaçmasına yardım edin; Tek düğmeli giriş, oynatıcıya 3 endüstriyel temalar arasında kayma, zıplama ve 30 benzersiz seviyeye kadar sıçrayanlar üzerinde tam kontrol sağlar: depo, fabrika ve laboratuvar.

Klasik bulmaca platformu, modern tek düğmeli girişi karşılıyor

30 benzersiz seviyenin her biri, tamamlayanlar için çeşitli zorluklar içerir

Engellemelerine, çizgi edilmesine izin veren güçlendirmeleri keşfedin

Süper etek, spelunky ve vvvvvv dahil olmak üzere diğer indie oyunlarından oynanabilir cameo karakterlerinin kilidini açmak için gizli tuşları bulun

Diğer oyuncuların hayaletlerini yarayın ve çevrimiçi lider tablolarında en üst puan için yarışın

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 / 8.1, 10 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128MB Video Bellek, Shader Model 2.0+ yeteneğine sahip DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 200 MB MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ