Squirm Full İndir Oyun indir

free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Squirm - Önceki bir maceradan sonra, siz ve sıçan arkadaşınız bir erteleme için durur. Uyandığınızda, sıçan gittiği ve garip yaratıklar arazide olduğu gibi göründü ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Alex Carpenter

Publisher: Alex Carpenter

sürüm tarihi: 22 Mar, 2018

tür: macera

Squimlia ülkesine hoş geldiniz!

Önceki bir maceradan sonra, siz ve sıçan arkadaşınız bir erteleme için durur. Uyandığınızda, sıçan gitti ve garip yaratıklar hiçbir yerden dışarıya kadar arazi boyunca ortaya çıktı! Siz uyurken ne oldu? Fare arkadaşın nerede?

Bu gizemlerin altına, tuzak istila edilen seviyelerin tonlarıyla yolunuzu tıkayarak!

9 Değişen dünyalar, 6 farklı patron ve çok daha fazlası!

200+ platform platformunun düzeyleri

Umarım zor bacaklar vardır çünkü çocuk, çok atlayacak mısın? Peki, her zaman sadece zıplamadan zevk alamazsınız, ateş topları tarafından yakılan, gözbebekleri tarafından patlayan, düşmanlar tarafından dövülmüş, kara deliklere batırılmış, toplar, vb. Burada maceranıza bulabileceğiniz çok sayıda havalı adam var, her zaman onlarla konuşmayı denemelisin, çünkü gerçek arkadaşların yok!

Kalınınızın tadını çıkarın!

Hey, kendi ölümünüzün kaçınılmazlığını fark ettikten sonra burada çok kötü değil. Ancak, hemen öne çıkan tehlikeye rağmen, sizi arayan bir şey hissedersiniz. Bir sıçan hakkında bir şey ... sanırım sadece emmek ve kendiniz için öğrenmek zorunda!

Paskalya yumurtaları ve başarıları!

Sizin için yiyecek ve içecek her türlü şey, güzel tamamlanma tipi insanlar var!

50+ başarılar!

Birçok Paskalya yumurtaları!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel çift çekirdekli veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 150 MB Mevcut alan Ses Kartı: Board Sound Ek notlar: Bilgisayarınız bir patates olmadığı sürece bunu çalıştırmanız gerekir.

Önerilen: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel çift çekirdekli veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 150 MB Mevcut alan Ses Kartı: Board Sound Ek notlar: Bilgisayarınız bir patates olmadığı sürece bunu çalıştırmanız gerekir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
33
TELİF HAKKI İHLALİ