Star Nomad 2 Full İndir (v1.20) Oyun indir

Oyun / 19 December 2015

Star Nomad 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Star Nomad 2 - Bir Uzay Tüccarı ve Amp; Amp; Savaş SIM, Squad-RPG, Büyük Ölçekli Fetih, Sıvı ve AMP ile Tahrikli Oynanış; Punchy taktik gerçek zamanlı savaş, bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Huy Phan

Publisher: Huy Phan

sürüm tarihi: 14 Aralık, 2015

tür: strateji, rpg, simülasyon, bilimkurgu, açık dünya

Dinamik bir açık dünya sanal alanında, insanlığın üç büyük kıymık grubu arasında gelişen bir çatışma ile ayarlayın, oyuncular serbestçe tüccarlar, ödül avcıları, korsanlar, madenciler, kaçakçılar veya gezginler olabilir.

Eylemleriniz veya eylemleriniz, sakinler ve hizipler tarafından fark edilen büyük veya küçük taşıma sonuçları. İmparatorluklar yükselecek ve düşecek, bir tarafa çıkaracak ya da anarşinin tohumlarını ekecektir.

Pilotlar sunan rastgele olaylarla canlı bir evrene daldırılmalıdır. Lojistik tedarik ve amp ile dinamik ekonomilere dahil olmak; kapitalist bir tüccarın merhametinde ya da tehditkar bir korsan.

İnsanlığın kaderine karar vermek için katalizör olun.

Temel özellikler:

Squad RPG Progresyonu Beceriler ve AMP; Perks, Yükseltmeler ve AMP; modüller.

Dinamik tedarik ve amp ile derin ticaret sistemi; Olaylardan etkilenen talep, korsanlık ve amp; çatışma.

Anahtar fetürleri: Destek gemileri ve mücadele dronları orduları arasında DUKING DUSPING EPIC filos savaşlarında yer al! Tweak-Able Squad AI, asla aptalca uçan yakalanma.

Minimum: OS: Windows 7+ 32bit İşlemci: Duo Core 2GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD 3000 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 600 MB Mevcut alan Ses kartı: yerleşik veya daha iyi Ek notlar: Native 1920 x 1080 çözünürlük (Full-HD, 1080p), 16: 9 oranında yukarı / aşağı ölçek.

Önerilen: OS: Windows 7+ 64bit İşlemci: Intel I3 3GHz + veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000+ DirectX: Sürüm 11 Depolama: 600 MB Mevcut alan Ses kartı: yerleşik veya daha iyi Ek notlar: Yerli tam ekran, tekrarlanabilir pencere modları ve 60+ fps pürüzsüzleştirebilen (monitörünüze bağlıdır). 3D konumsal ses destekler.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
24
TELİF HAKKI İHLALİ