STAR OCEAN THE LAST HOPE 4K & Full HD Remaster Full İndir Oyun indir

Star Ocean Son Umut 4K ve Amp; Full HD Remaster full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yıldız Okyanusu Son Umut 4K ve Amp; Full HD Remaster bir aksiyon / rpg oyunudur.

Star Ocean Son Umut 4K ve Amp; Full HD Remaster PC oyunu genel bakış:

Star Ocean Son Umut 4K ve Amp; Full HD Remaster, Square Enix "," TRI-ACE tarafından geliştirilmiştir ve Square Enix tarafından yayınlandı. 28 Kasım 2017'de piyasaya sürüldü.

Star Ocean - Son umut - 4K ve Full HD remaster buhar için yakında geliyor!

Square ENIX ve Tri-Ace, Star Ocean'ın yaratıcı zihinlerinden - STAR Oce Ocean serisinin başında son umut gerçekleşir.

Bu aksiyon dolu RPG, insanların, insanlığın son standının destansı yolculuğunda, evrenin en gizemli, tehlikeli ve fantastik dünyalarından bazılarında keşif ve savaşla oyuncuları alır.

Dünya Savaşı III tarafından alındığı ve şimdi insanlık yeni bir ev arayışı içinde yıldızlara dönüşmelidir. Görevinizdeki Galaxy'yi keşfedin, müttefikleri ve düşmanları karşılaştığınız yabancı yarışlar arasında yapın ve tehlikeyi ortaya çıkarın, bu kadar büyük olan tüm yaratımları tehdit eder.

Anahtar fetürleri:

  Muhteşem Yeni 4K ve Full HD Görseller Heyecan verici gerçek zamanlı savaşlar

  nasır okyanus nasıl kurulur Son umut 4k & amp; Full HD Remaster Ücretsiz İndir:

  not: bu oyun sadece kırıldı, bu yüzden tekrar başka bir yazıya yükledik, burada indirmelisiniz (tüm DLC dahil):
  Yükleme Yıldızı Okyanusu'nun Nasıl Kurulacağına İlişkin Talimatlar Son Umut 4K ve Amp; Full HD Remaster full ücretsiz indir PC'de:

  yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

  star okyanus için sistem gereksinimi Son umut 4k & amp; Full HD Remaster Ücretsiz İndir:

  Minimum: OS: Windows 7 - 64 bit İşlemci: Intel Core I3 2100 / AMD A8-6500 Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GT630 VRAM 512MB / AMD RADEON R7 250 VRAM 512MB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 55 GB mevcut alan

  Önerilen: OS: Windows 10 64bit İşlemci: Intel Core I5 ​​4670 / AMD A10-7850K Bellek: 6 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 560TI VRAM 2GB / AMD RADEON R9 290X VRAM 2GB ve üzeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 55 GB mevcut alan
  İndirme Linkleri

41
TELİF HAKKI İHLALİ