Star Sky 2 Full İndir Oyun indir

Yıldız Sky 2 - ブルームーン 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yıldız Sky 2 - ブルームーン 2 - Moonlit Hills üzerinden yürüyüş yapın ve hayatın sunduğu seçenekleri keşfedin. Kaderinizi açın ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mårten Jonsson, JMJ Interactive

Publisher: AGM Playism

sürüm tarihi: 2 Mar, 2016

tür: casual, macera, simülasyon

Çevrenizdeki dünyayı keşfedin, çevreleyen sihir. Doğanın yollarını, dağların ve mağaraların, karla dolu tundraların ve sakin göllerin yollarını öğrenin. Farklı kursları ortaya çıkarabilir.

Star Sky 2 kişisel bir deneyim ve derin bir atmosferik ve meditatif bir deneyimdir. Manzaralarda yürüyün, çevre ile etkileşime girin ve ilerledikçe dikkat edin. Sunulan farklı yolları keşfedin ve dünyanın ses ve manzaralarının tadını çıkarın.

Yıldız Gökyüzünde 2 Mårten Jonsson, bir önceki tarafından, benzer bir oyun tarzıyla önceki hikayeye devam ediyor. Daha fazla seçenek ve en önemlisi, daha fazla sonuç var. Yaptığınız seçeneklerden öğrenin ve bir hayatın alabileceği farklı yolları ve ortaya çıkan senaryoları görün. Oyun, düşüncelerinizde kaybolmanın bir yolu olan yavaş bir deneyimdir, oyunu oynadığınız gibi hissetmek ve en önemlisi sadece rahatlamak için.

İyi geceler, yıldızların altında ne aradığınızı bulabilirsin.

Minimum: OS: Windows XP ve UP İşlemci: 1GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Dahili Depolama: 135 MB Mevcut alan Ses kartı: yerleşik
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ